Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Üretim Kabiliyetimiz

Üflemeli Ekstrüzyon Filmler

Ambalajınızın performansını artırmak ve maliyet hedeflerinize ulaşmak için Elif'in çoklu ekstrüzyon film kabiliyetiyle tanışın. Filmlerimiz, hedeflenen nitelikleri sağlamak için çok katmanlı olarak çoklu ekstrüzyon ile üretilebilir ve makine yönünde gerdirilir.

Eksrüzyon filmler halka şeklinde (dairesel) bir kalıp kullanırlar ve yavaş hava soğutmasıyla daha fazla kristallik ve daha iyi bariyer özelliği kazanırlar. Ürününüzün ambalaj gereksinimlerine göre düşük ve / veya yüksek yoğunluklu çok amaçlı polietilen hammaddeler, tek veya çok katmanlı filmler haline dönüştürülür.

Laminasyon Filmler

İhtiyacınız olan bariyer ve performans özellikleri için üretilmiş güçlü ve koruyucu özellikli lamiansyon filmlere sahip olun. Laminalı filmler, ters baskı yapılmasına ve ambalajın bariyer özelliklerinin iyileştirilmesine olanak tanır. Laminasyon, mürekkebi korur ve çeşitli filmlerin bariyer özelliklerini birleştirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin estetik ve fiziksel beklentilerini karşılamak için Elif, çözücü ve solvent içermeyen laminasyon teknikleri ile çok katmanlı lamine filmler üretebilmektedir.

Özel Üretim PE Filmler

Uzmanlaşılmış ürünler, yüksek performans hedefleri, özel ambalaj metodları ve film inceltme insiyatifleri için tek kapıda, kaynak ve uygun yüksek performanslı PE film geliştirme uzmanlığı.

Yüksek performanslı PE film, ElifHyPEr, daha yüksek bariyer özelliklerine, artan gerilim mukavemetine, sertliğe, daha iyi büzülme özelliklerine ve artan parlaklık ve şeffaflığa olanak tanır.