Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Stratejimiz

Stratejimiz

“Dünya çapında coğrafi yaygınlık ve sürdürülebilirlik, inovasyon, kalite ve teknolojide önderlik”tir. Bu büyüme stratejisi şirketimizin 5 güçlü tarafıyla desteklenmektedir.

Pazara Nüfus Etme:
Tamamiyle küresel bir varlık ve tedarik esnekliği sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki 50'den fazla ülkede Pazar penetrasyonuna sahibiz. Yerel ve ihracat piyasalarının dengesine paralel olarak, ürünlerimizin %50'sinden fazlasını Avrupa'ya ve geri kalanı da Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika'da eşit olarak dağıtılıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörlerde yerel pazarlara öncülük ediyoruz ve Kuzey Afrika'daki tesisimizin açılması ile beraber takiben Afrika ve Orta Doğu'da pazar lideri olmayı hedefliyoruz.
Teknoloji Önceliği:
Müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş ürünler ve hizmetler sunabilmek için bu yeni çözümleri benimsemek, kullanmak ve geliştirmek hususlarında lider olmak için sürekli yeni malzemeler, teknikler ve teknolojiler aramaktayız. Bu yaklaşımın bir göstergesi olan Elif, Digital Plate Making ve HD Flexo Printing teknolojilerini kullanan ve bu yüksek kaliteli baskı seçeneklerini müşterilerine sunan öncü şirketler arasında yer aldı. Bu yenilikçi yaklaşımla, uzman ekibimiz ve en gelişmiş ekipmanlarımızla müşterilerimiz için en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Bu amaçla müşterilerimiz ile daha yakın ilişkiler kuruyor; böylece müşterilerimizin ambalaj ortağı olarak, pazarlarını şekillendiren dinamikleri tam olarak anlayabiliyor ve ihtiyaç duydukları yenilikçi ambalajları sunabiliyoruz.
Sektör Kapsamı:
Esnek ambalaj sektörü hemen hemen tüm tüketici pazarları ve endüstriyel pazarlar için ambalaj üretimi sağlamaktadır. Türkiye'de hijyen, deterjanlar, hijyenik kağıtlar ve gıda sektörlerinde açıkça lider ve Avrupa'da hijyen pazarında önemli bir oyuncuyuz. Daha iyi değer önerisi ile yol gösterdiğimiz sektörlerde performansımızı geliştirirken, arka planda stratejimiz doğrultusunda yeni sektörlere girip büyümeyi sürdürüyoruz.
Müşteri Değeri Önerisi:
Müşterilerimize olağanüstü bir değer önerisi sunmak için değer zincirimize sıkı sıkıya bağlıyız. Değerlerimiz, müşteri değer önerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. İyi kurulmuş bilgi birikimi ve yetenekleri, son teknoloji ürünü üretim teknikleri ve müşteriye özel ürün ve hizmetler için esneklikle, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin iş başarısına katkıda bulunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun ambalaj çözümünü ve başarılarını sağlamak için ürünlerimizi, materyallerimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirir, test eder ve optimize ederiz.
İnsan Sermayesine Yatırım:
Kalitemizin ve hizmetimizin sürekliliği yalnızca kalifiye elemanlarla gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla, kaliteli çalışanları seçip onları önlerindeki yol için daha da nitelikli hale getirmek için yatırım yapıyoruz. İş arkadaşlarımızın gelişimi ve kariyer planlaması Elif'in performans yönetimi sürecine entegre edilmiştir. Yeni iş arkadaşlarımızın Elif ve endüstri dinamikleri hakkında tutarlı başlangıç eğitimi almalarını sağlamak için özel hazırlanmış oryantasyon programlarını organize ediyoruz. Elif'te yetkinliklerin ve yeteneklerin iş başında gelişmesinin yanı sıra resmi eğitim programları ve eğitim araçlarıyla da geliştiğine inanılmaktadır. Organizasyon genelinde resmi programlar ve süreçler ile eğitim ve geliştirme araçlarının yanısıra, 'mesleki öğrenme' yeterliliği oluşturuyoruz. Şirketimizin insan kaynakları stratejisine paralel olarak çalışanlarımızın gelişimine destek vermek için bir çok fırsat sunuyoruz ve çok şey vurguluyoruz.