Close Menu Fade Opener

Loading...

ÖNE ÇIKAN İNOVASYONLAR

Öne Çıkan İnovasyonlar

İnovasyon anlayışımız sadece tüketici rahatlığı, müşteri verimliliği ya da sürdürülebilirlik odaklı değil, aynı zamanda müşterilerimize ve tüketicilere ambalaj çözümlerimizi daha sorumlu ve verimli kullanma becerisi kazandırmayı da kapsar. B2B2C inovasyon stratejimiz ile Elif, yenilikçi çözümler geliştirmeye ve “Yaşam için Ambalaj” üretmeye devam edecek.

ElifHyPEr

ElifHyPEr, yüksek performanslı PE film çözümüdür. ElifHyPEr, kaynakları korumak, film özelliklerini iyileştirmek ve kullanım alanlarında performasını arttırmak için optimize edilen sürdürülebilir bir ambalaj teknolojisidir.

Detaylı Bilgi

Elif2Pouch

%100 Geri Dönüştürülebilir PE hazır torba çözümü. Elif’in yeşil inovasyonu, ambalajda geri dönüştürülebilik sağlarken, sürdürülebilir ve çevreci ambalaj seçeneği sunuyor. Elif2Pouch tüm hazır ambalaj yapılarına uygulanabilir bir çözüm sunuyor.

Detaylı Bilgi

ElifProLite

Geri dönüştürülebilir yüksek bariyerli laminat çözümü. ElifProLite, Elif’in sunduğu tamamen geri dönüştürülebilir yüksek bariyerli lamine ambalaj çözümüdür. Tek malzemeli yapısı içerdiği homojen kompozitler sayesinde geri dönüştürülmeye uygundur.

Detaylı Bilgi

ElifGreen

Yenilenebilir kaynaklı PE ambalaj çözümü. ElifGreen, çeşitli oranlarda şeker kamışında üretilen yeşil PE granüller ile doldurulmuş yenilenebilir kaynaklı bir PE esnek ambalaj filmidir. Fosil bazlı PE filmlerle aynı mekanik özellikleri korumayı sağlarken ve %100 geri dönüştürülebilir, yenilenebilir ve sürdürülebilir bir film çözümü sunar.

Detaylı Bilgi

ElifPIR

Sürdürülebilir post-endüstriyel malzeme çözümü. ElifPIR, endüstriyel sonrası geri dönüştürülmüş malzeme içeren sürdürülebilir esnek bir ambalaj yapısı sunar. Endüstriyel işlemden geri kazanılan plastik atıklar ve endüstriyel atıklardan gelen geri dönüştürülmüş reçinelerin bir karışımından oluşur.

Detaylı Bilgi

ElifPCR

Sürdürülebilir tüketici sonrası ambalaj çözümü. ElifPCR, ticari, endüstriyel ve evsel atıklardan geri kazanılan yüksek kaliteli tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemeleri içeren çevresel döngüye kazandırılabilen bir ambalaj çözümüdür.

Detaylı Bilgi

ElifNatura

Sürdürülebilir kağıt ambalaj çözümü. ElifNatura, esnek ambalaj alanında çeşitli uygulamalar için kullanılabilen bir kağıt ambalaj çözümüdür.

Detaylı Bilgi

Elif2Twist

PE bazlı twist ambalaj çözümü. Elif2Twist, şekerleme ambalajlarında kullanılabilen çevreci inovasyon ürünü bükülebilir bir PE ambalaj filmidir. MDO tekniği ile geliştirilmiş alternatif film üretim yöntemi ile üretilmiştir.

Detaylı Bilgi

ElifNatty

Çevreye duyarlı kompost ambalaj çözümü. ElifNatty, tamamen veya kısmen yenilenebilir kaynaklardan elde edilen biyobozunur polimerlere dayalı, yenilikçi biyoplastik alaşımlar ailesiyle formüle edilmiş kompostlanabilir esnek ambalaj çözümüdür.

Detaylı Bilgi

ElifCare

Sınırsız raf ömrü ve biyo-bozunurluk bir arada. ElifCare, ambalajın üretimi, kullanımı ve imha edilmesi sırasında sakıncalı sorunları ortadan kaldırarak, sınırsız raf ömrü ile diğer çevre dostu ambalaj çözümlerinden farklılaşmaktadır. ElifCare sabit optik ve mekanik özellikleri ile baskılı veya baskısız tüm ambalaj çözümlerine uygulanabilir.

Detaylı Bilgi

ElifHybr

Baskı teknolojisinde oyun değiştiren yenilik. Elif’in farklı baskı teknolojilerini birlikte kullanan ve electron beam kürleşme sistemini kullanan hibrid baskı teknolojisi ElifHybr,

Detaylı Bilgi

ElifHolo

Pazarda farklılaşmak ve sahteciliğe karşı savaşmak için uygun maliyetli bir çözüm. Elif ‘in yeni teknolojisi üç boyutlu efektlerle müşterisine seçkin bir marka algısı yaratmaya yardımcı olurken, bir yandan da holografik baskı ile sahteciliğe karşı marka doğrulama olanağı sunuyor.

Detaylı Bilgi

ElifCrafty

Yüksek kaliteli finisaj çözümü. ElifCrafty, yüksek kaliteli görünüme sahip birinci sınıf bir marka imajı sunuyor. ElfiCrafty, ambalajın marka uygunluğunu artırırken, doğal marka konumlandırmasına sahip markalar için uygun çözüm sunuyor

Detaylı Bilgi