Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

“Yaşam İçin Ambalaj” Üretiyoruz

Sorumluluk bizim temel değerimizdir. Toplum, çevre ve iş ortaklarımızın ekosistemi içinde sorumluluk duygusuyla hareket ederiz. Bu değer, aldığımız her karar ve attığımız her adımda benzersiz yaklaşımımızı ifade eder.

Detaylı Bilgi

Gelecek Nesiller & Eğitim

Elif, ülkelerin kalkınmasının ve topluluk standartlarının gelecek kuşaklara daha iyi yaşam ve eğitim koşulları sağlanarak gerçekleşebileceğinin bilincindedir.

Detaylı Bilgi

Eşitlik & Kadınların Güçlendirilmesi

Elif Holding şirketler grubu olarak çeşitlilik ve eşit istihdam prensiplerimizin ışığında "kadın ve erkek eşitliği"nin gücüne olan inancımızı durmaksızın vurguluyoruz. Ekonomide kadınların varlığını güçlendiren bir yaklaşım özümsüyor ve uyguluyoruz.

Detaylı Bilgi

Doğal Kaynaklar & Çevre

Elif çevreye karşı sorumluluk duygusu içinde hareket ederken, iş faaliyetlerinde verimlilik ve kaynak tasarrufu yöntem ve teknolojilerini teşvik eder. Elif için,

Çevre sorumluluğunda başarı sadece çevreye karşı sorumlu davranmakla kalmaz aynı zamanda endüstriyel organizasyonlara sürdürülebilirlik çabaları ile çevresine ilham vermeyi de beraberinde getirir.

Detaylı Bilgi

Gıdaya Erişim & Gıda Atıklarının Önlenmesi

Dünyadaki üretilen bütün gıdanın üçte biri tüketilmeden önce ya da tüketim sırasında boşa gitmekte ya da kaybolmaktadır. Bu oran, gıda ve su sıkıntısı çeken toplumların bütün gıda ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir.

Detaylı Bilgi