Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

İş Modelimiz

Gelişim Ufkumuz Asla Bitmez

Son 50 yıldır, hedeflerimize ulaşmak için zorlukları aşarak uzun bir yol katettik. Bu uzun yolculukta, küresel boyutta bir esnek ambalaj şirketi olma vizyonumuz sayesinde gelişim ufkumuza daha önce hiç olmadığı kadar yaklaştığımızın farkındayız. Dönüşüm sürecimizin her aşamasında, sürdürülebilirlik çerçevemiz için daha yüksek standartlar elde etmeyi hedefliyoruz. Bu, işimize olan sonsuz hevesimiz ve tutkumuzun kaynağını oluşturuyor.

 

İşletmemizin küresel bir benchmark şirketi haline dönüştürülmesi

Elif'in işletmesini küresel bir benchmark şirketi haline getirme başarısı, sahip olduğu değer zinciri ve büyüme stratejileri ile sağlanıyor. Değişimin, risklerin ve sermayenin, sahip olduğu değerler ile iyi bir şekilde yönetimiyle Elif'in sürdürülebilir büyüme modeli; hem Elif'in işyeri hem de pazarındaki çevresel ve sosyal sorumluluğuyla birlikte uzun vadeli ekonomik başarıyı hedeflemektedir.

İş gücümüzü ve önceliklerimizi, sürekli değişim yönetimimizi, büyüme kaynaklarını çeşitlendirerek risklerin minimize edilmesini, sermayenin disiplinli yönetimini, üretkenliği ve düşük maliyetli yöntemleri haritalandıran temel değerlerimizle; iş dünyasından küresel bir benchmark'a doğru sürdürülebilir bir büyüme ve başarılı bir dönüşüm sağlıyoruz.

Liderlik
Kaliteli İnovasyon
Sorumluluk
Kaliteli İnovasyon
Tutkulu İş
Kaliteli İnovasyon
Dürüstlük
Kaliteli İnovasyon
Farklılık
Kaliteli İnovasyon
Değişim Yönetimi
Risk Yönetimi
Sermaye Yönetimi

Büyüme Stratejisi

Müşteri Değerliliği
Teknoloji Önceliği
Pazara Yayılma
Sektörü Kaplama
İnsana Yatırımları
Sürdürülebilir Büyüme

Başarılı
Dönüştürülebilir
Global bir marka ile çalışmak