Close Menu Fade Opener

Loading...

İNOVASYON

Yaşam için Ambalaj

Ambalaj çözümleriyle markalar ve tüketiciler arasında görsel ve dokunsal bir temas noktası oluşturan Elif, paydaşlar için karşılıklı değer yaratan ambalaj çözümleri geliştirmeyi hedefler.

Elif'in B2B2C inovasyon stratejisi, temel tüketici trendlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin ötesinde olmak için ambalajdaki yenilikleri nasıl ele aldığını tanımlar.

Elif, yeni teknolojileri kullanarak tüketici deneyimini, ekolojik çözümleri ve üretkenliği aynı anda geliştiren yenilikleri hedefler.

DAHA FONKSİYONEL
DAHA FAZLA PERFORMANS
DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR
DAHA DÜŞÜK MALİYETLİ
FAZ 1

FİKİR ÜRETİMİ,
DEĞERLENDİRME VE
FİLTRELEME

FAZ 2

PROJE PLANLAMASI VE
ÜRÜN GELİŞTİRME

 

 

FAZ 3

LANSMAN

FAZ 4

LANSMAN SONRASI ANALİZİ
VE DEĞERLENDİRME

 

 

Ar-Ge Merkezi

Gıda ihtiyacına ve gıda atıklarının önlenmesine yönelik artan gereksinim, sınırlı kaynaklar ve sürekli gelişen tüketici eğilimleri, ambalaj sektörü için inovasyona yol veren temel etkenleri oluşturuyor. Tüketici içgörü gelişimi ve müşteri değer önerisi ile ilgili etkin ve verimli pazar araştırması, Elif için büyümeye giden önemli basamaklardan biri olmanın yanı sıra inovasyonun da kilit noktasıdır.

Elif Tasarım, Ar-Ge ve İnovasyon Merkezi, Elif müşterilerine konseptten pazara ambalaj fikirlerini ticarileştirmek için oluşturulmuş ve son teknoloji ile donatılmış bir inovasyon platformu sunuyor. "Yaşam için Ambalaj" üretmek ve sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için multidisipliner inovasyon ekibimiz yeni süreçler ve inovatif ürünler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Elif Sürdürülebilir Eko Çözümler

Elif sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için daha çok geri dönüştürülmüş içerik, biyo-bazlı malzeme, yeşil PE ve %100 geri dönüştürülebilir HyPEr/PE laminat yapıları sunarak müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyor

DAHA FAZLASI