Close Menu Fade Opener

Loading...

İNOVASYON

Yaşam için Ambalaj

Ambalaj ile birlikte tüketiciler ve markalar arasında görsel ve dokunsal bir temas noktası oluşturan Elif, müşterileri ve tüketicileri için karşılıklı faydalı değer önermeleri sunan ambalaj çözümleri geliştirmeyi hedefler.

Elif'in B2B2C inovasyon stratejisi, Elif'in temel tüketici trendlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin ötesinde olmak için ambalajdaki yenilikleri nasıl ele aldığını tanımlar.

Elif, yeni teknolojileri kullanarak tüketici deneyimini, ekolojik kimlik bilgilerini ve üretkenliği aynı anda geliştiren yenilikleri hedefler.

DAHA FONKSİYONEL
DETAY
DAHA FAZLA PERFORMANS
DETAY
DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR
DETAY
DAHA DÜŞÜK MALİYETLİ
DETAY
FAZ 1

FİKİR ÜRETİMİ,
DEĞERLENDİRME VE
FİLTRELEME

FAZ 2

PROJE PLANLAMASI VE
ÜRÜN GELİŞTİRME

 

 

FAZ 3

LANSMAN

FAZ 4

LANSMAN SONRASI ANALİZİ
VE DEĞERLENDİRME

 

 

Ar-Ge Merkezi

Gıda ihtiyacına ve gıda atıklarının önlenmesine yönelik artan gereksinim, sınırlı kaynaklar ve sürekli gelişen tüketici eğilimleri, ambalaj sektörü için inovasyona yol veren temel etkenleri oluşturuyor. Tüketici içgörü gelişimi ve müşteri değer önerisi ile ilgili etkin ve verimli pazar araştırması, Elif için büyümeye giden önemli basamaklardan biri olmanın yanı sıra inovasyonun da kilit noktasıdır.

Elif Tasarım, Ar-Ge ve İnovasyon Merkezi, Elif müşterilerine konseptten pazara ambalaj fikirlerini ticarileştirmek için oluşturulmuş ve son teknoloji ile donatılmış bir inovasyon platformu sunuyor. "Yaşam için Ambalaj" üretmek ve sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için multidisipliner inovasyon ekibimiz yeni süreçler ve inovatif ürünler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Öne Çıkan İnovasyonlar

İnovasyon anlayışımız sadece tüketici rahatlığı, müşteri verimliliği ya da sürdürülebilirlik odaklı değil, aynı zamanda müşterilerimize ve tüketicilere ambalaj çözümlerimizi daha sorumlu ve verimli kullanma becerisi kazandırmayı da kapsar. B2B2C inovasyon stratejimiz ile Elif, yenilikçi çözümler geliştirmeye ve “Yaşam için Ambalaj” üretmeye devam edecek.

DAHA FAZLASI

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi