Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Hazır Torba Çözümleri

  • Ayakta Duran Torbalar & Doypaklar 

  Ayakta duran torbalar raflara güvenli bir şekilde oturma yetenekleri sayesinde, geleneksel cam, metal, sert plastik veya kutuda torba ambalajlarına mükemmel bir alternatif olarak uzun süredir kullanılmaktadır. Elif'in ayakta duran torbaları, yeniden kapatılabilir sürgü ve fermuarlar, musluk kapak & donanımlar, taşıma kupları, kaynaklar ve kolay açılma çözümleri gibi çeşitli tüketici merkezli özelliklerin cazip kombinasyonlarını sunuyor.

  • Quad (Dört Kenarı Kaynaklı) Torbalar

  Quad, stabilo veya dört kenarı kaynaklı torbalar, ağırlığı fazla olan ürünler için daha yüksek güçlendirme sağlayan güvenli bir ambalaj sunar. Elif sunduğu, yeniden kapatılabilir sürgü ve fermuarlar, musluk kapaklar ve donanımlar, taşıma kulpları ve kolay açılma çözümleri gibi çeşitli özellikler, quad torbları yiyecek & içecek, ev ve evcil hayvan bakımı gibi endüstriler için mükemmel bir çözüm haline getiriyor.

   

  • Wicket Torbalar 

  Elif, hijyenik ped bebek bezleri, hijyenik kağıtlar ve gıda endüstrileri için çok çeşitli wicket torba çözümleri sunmaktadır. Elif çeşitli ebatlar, saplar, delikler ve wicket seçeneklerinin yanı sıra, kurdela bağcıklı (ElifRibbon) ve pamuk ipli (ElifCotty) kapatma mekanizmaları da sunmaktadır.

   

  • Düz Tabanlı Torbalar 

  Düz tabanlı veya blok tabanlı torbalar, olağanüstü bir raf sunumu ve kendi başına ayakta durma özelliği sunarak marka sahipleri için eşsiz bir çözüm yaratıyor. Yeniden kapanabilir sürgüler ve fermuarlar, musluk kapaklar, taşıma kulpları ve kolay açılma çözümleri gibi özellikler, Elif’in sunduğu düz tabanlı torbalar için normal ayakta duran torbalara kıyasla yükseltilmiş bir alternatif oluşturuyor.

  • Elif’in daha pek çok hazır torba alternatifleri mevcuttur.