Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Haziran 2013

Total Pakex Fuarı’nın gözdesi Elif

Elif, 4-6 Haziran 2013 tarihlerinde Birmingham’da gerçekleştirilen Total İşleme ve Ambalaj Fuarı’nda, ziyaretçilerine, en son teknoloji ile geliştirdiği inovatif ambalaj çözümünün yanı sıra genişleyen ürün portföyünü, teknik danışmanlık hizmetlerini ve müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına özel olarak geliştirilen ambalaj çözümlerini ve AR&GE çalışmalarını tanıttı. İngiltere’de düzenlenen Total İşleme ve Ambalaj Fuarı, üretim, malzeme ve ürün yeniliklerinin sergilendiği en büyük uluslararası etkinliklerinden biri. Üç gün süren fuar, üretim, ambalaj ve ambalajlama sektörünü her yönüyle ele alan PAKEX, PPMA Show ve INTERPHEX’i de kapsıyor.

Elif’in sektör lideri müşterisinin önderliğinde, Elif ve makine üreticisinin işbirliği ile ve Elif’e munhasır olarak geliştirilen özel makinenin ürünü olarak tamamen otomotize bir hatta üretilen kurdeleli hijyenik ped ambalajı, fuarın yıldızı oldu. Elif’in, kurdelenin torbaya tam otomatik üretim hattına entegre edilmesiyle şık bir yeniden kapatılabilme özelliği kazanan bu yenilikçi ambalajı büyük ilgi gördü. Yeni kurdeleli hijyenik ped ambalajı, piyasadaki standart hijyenik ped ambalajlarının yanında heyecan verici bir alternatif sunuyor ve Elif’in yenilikte mükemmelliğini gözler önüne seriyor. Elif, güçlü teknik bilgisi, en son teknoloji üretim teknikleri ve müşterilerine göre özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile dünya genelindeki müşterilerinin iş başarılarına katkıda bulunmaktadır.

Elif, müşterilerinin başarısını güvence altına almak ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun ambalaj çözümlerini sunmak için, ürünleri, malzemeleri ve süreçleri sürekli geliştirmekte, test etmekte ve en uygun hale getirmektedir. Elif, yiyecek ve içecek, ev bakımı, kişisel hijyen ve perakende sektörlerindeki müşterilerine gelişmiş kaliteli ürünler ve yenilikçi ambalaj çözümleri sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.