Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ocak 2012

Tam kapsamlı SAP ERP sistemi ile globalleşme ayolunda büyük adım

Her bir müşterisinin farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlayıp geliştirdiği ürünlerini, dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine, dünyanın farklı lokasyonlarından aynı benzersiz ürün ve hizmet kalitesi ile sunmayı amaçlayan Elif, SAP ERP sistemini geliştirirken geniş ürün portföyünün ve farklı müşteri beklentilerinin tümünü dikkate alarak süreçlerinde performans, güvenilirlik, kalite ve süreklilik açılarından kusursuz akış sağlamayı amaçlıyor.

SAP programının tüm modüllerini sistemine entegre edecek olan Elif, sektöründe tam kapsamlı SAP ERP sistemi kullanımına geçen ilk fleksibl ambalaj firmalarından biri olacak. Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH) danışmanlığında yürütülecek 2 fazlı projede, mevcutta birçok farklı sistem tarafından yürütülen iş süreçlerinin SAP şemsiyesi altına alınarak Elif’in esnek yapısının ve dinamik süreçlerinin global seviyede tüm müşterileri ile konuşacak şekilde yürütülmesi hedefleniyor.

Elif’in kompleks ürünleri, detaylı süreçleri ve yerelleşmiş global hizmet kalitesini bir adım daha ileriye taşıyacak olan Elif SAP projesinin birinci fazı, APO (İleri Planlama ve Optimizasyon), FI (Mali Muhasebe), CO (Maliyet Muhasebesi ve Kontrol), MM (Malzeme Yönetimi), SD (Satış ve Dağıtım), PP (Üretim Planlama), WM (Depo Yönetimi), PM (Bakım ve Onarım), QM (Kalite Yönetimi) ve HR (İnsan Kaynakları) modülünün Bordro, Personel İdaresi ve Zaman Yönetimi bölümlerinden oluşuyor. Ocak 2012’de başlanan projenin birinci fazı 01.01.2013’te hayata geçirilecek. CS (Müşteri Servisi), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve HR (İnsan Kaynakları) modülünün Çalışan Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Eğitim ve Oryantasyon Yönetimi  bölümlerinden oluşan ikinci fazının ise 2014’te tamamlanması planlanıyor.