Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ocak 2015

P&G’den Elif’e bir kez daha ‘Mükemmellik Ödülü’!

P&G, 2008 yılında İş Ortağı Performans Geliştirme Süreci’ndeki (PDP) en iyi performans sergileyen iş ortağını belirlemek için yola çıktı. P&G tanımlamak, değerlendirmek ve işbirlikçi bir şekilde iş ortaklarının performansını arttırmak adına, ilişkileri geliştirmek ve iş gereksinimlerinde ileri gidebilmek için PDP’yi kurdu. İşbirlikçi bir tavırla kolektif performansı geliştirerek, P&G kendisi ve işortakları için işletmelerin anahtar amacını iletebilmeyi umut ediyor. PDP, ticari, işlevsel, yenilikçi ve ilişkisel performansı kategorileriyle ilişkili koşutlarına yoğunlaşıyor. Farklı kademelerden 75,000’den fazla iş ortağının içinden yaklaşık 500 iş ortağı bu sürece katılıyor.

P&G'nin küresel tedarikçilerinden sadece binde birinin almaya hak kazandığı bu prestijli ödüle ikinci kez layık görülmenin haklı gururunu yaşayan; en son çıkan bilimsel ve teknolojik yenilikleri kullanarak kaynaklarını, ürünlerini ve hizmetlerini sürekli geliştiren; toplum, çevre, iş ortakları ve müşterileri için beklentilerin hep bir adım ötesinde kalite sunan Elif, sahip olduğu bu vizyonla dünya çapında örnek projelere imza atmaya devam ediyor.

Elif, bu başarının arkasında yatan yüksek kaliteli yenilikçi ürünleri, benzersiz hizmet anlayışı, dünya çapında örnek üretim tesisleri, iş ortakları ve çalışanları ile fleksibl ambalaj çözümlerindeki öncü duruşunu güçlendirmeye devam ediyor.  Değer yaratmak için, liderlik ruhu içinde, düşünce ve kültür zenginliğinin kaynağı olan çeşitlilik, vazgeçilmez değeri dürüstlük ve sorumluluklarının net bilinci ile “Yaşam için Ambalaj” üretmek için durmaksızın çalışan Elif, bu değerler doğrultusunda başarılarını artırarak sürdürürken yeni projelerle, marka algısını, sorumlu, dürüst, çeşitlilikten güç alan ve değer yaratan bir lider olarak güçlendirmeyi hedefliyor.

Esnek ambalaj pazarındaki liderliği, hizmet sunduğu çok uluslu lider markalar tarafından da pek çok kez ödüllendirilerek tescillenen Elif, müşterileri, iş ortakları, profesyonel insan kaynakları ve yenilikçi yönetim anlayışın yarattığı sinerji ve dinamizmle gelecekte de “Yaşam için Ambalaj” amacı ile mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya, müşterileri için daima ‘en iyi’yi hedeflemeye devam edecek.