Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ekim 2014

Ontex Yılın Tedarikçisi Ödülleri’nde Elif’e ‘Sürdürülebilirlikte Mükemmellik’ Ödülü

Elif, global vizyonuna ulaşmak için geliştirdiği stratejiler ve attığı doğru adımlarla, uluslararası platformlarda elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekledi. Müşterileri, iş ortakları ve çalışanlarıyla beraber elde ettiği bu başarılar Elif’i ambalaj sektöründe dünya çapında kalitesi ile tanınmış, saygın ve global bir marka haline getirdi. Elif, çatısı altında gerçekleştirilen yatırımların yanı sıra kalite ve sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarıyla da fleksibl ambalaj sektöründeki farklılığını ve liderliğini her geçen gün pekiştirmeye devam ediyor.

Bu çalışma ve yatırımlarının bir sonucu olarak, Elif, Coca-Cola, İpek Kağıt, Ontex ve Procter & Gamble gibi önemli global markalardan aldığı prestijli kalite, sürdürülebilirlik ve inovasyon alanındaki ödüllerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Ekim 2014’de, Avrupa’nın lider özel markalı hijyen ürünleri üreticisi Ontex tarafından düzenlenen ‘Yılın Tedarikçisi 2014’ ödül töreninde ‘Sürdürülebilirlikte Mükemmellik’ ödülüne ikinci kez layık görülen Elif, bu başarısı ile ambalaj sektöründe yine bir ilke imza atti.

Ontex Yılın Tedarikçisi 2014 ‘Sürdürülebilirlikte Mükemmellik’ ödüllünü, 2 Ekim 2014, Perşembe günü Londra’da düzenlenen ödül töreninde Elif Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Salargil ve Genel Müdürü Selçuk K. Yarangümelioğlu, tüm Elif çalışanları adına, Ontex Satınalma ve Tedarik Zinciri’nden Sorumlu  Başkan Yardımcısı Philippe Agostini’den aldı. Elif’in müşterileri ile geliştirdiği yakın işbirliği, gösterdiği performans ve uyum, sunduğu ürün ve servis kalitesi kadar sürdürülebilir büyüme ve yenilikçi ürün geliştirmeye olan bağlılığı, minumum enerji tüketimi ve atık çalışmalarında gösterdiği yüksek başarı ve çevreye ve topluma karşı olan sorumluluk bilinci, Ontex tarafından bu önemli ödül ile bir kez daha tescillenmiş oldu.

Değer yaratmak için, liderlik ruhu içinde, düşünce ve kültür zenginliğimizin kaynağı çeşitlilik, vazgeçilmez değerimiz dürüstlük ve sorumluluklarımızın net bilinci ile durmaksızın çalışıyoruz. Halihazırda bu değerler doğrultusunda sizlerin de desteğiyle başarılı işler yürütüyor ve yeni projelerle Elif markasını sorumlu, dürüst, çeşitlilikten güç alan ve değer yaratan bir lider olarak güçlendirmeyi hedefliyoruz. Elif’i geliştirmek ve hep daha ileriye götürmek için emek veren tüm çalışanlarımıza, Elif’e kazandırdığı bu haklı gurudan dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız bu güç ile iş, toplum, çevre ve sosyal sorumluluk dahil çalışmakta olduğumuz her alanda sürdürülebilirlikle fark yaratmaya devam edeceğiz.