Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ekim 2013

Müşteri odaklı performansı ile Elif’e P&G’den “Mükemmellik” Ödülü

82.000’den fazla dış iş ortağı ve tedarikçisi bulunan P&G, iş ortaklarını daha yakından tanıma amacıyla her yıl gerçekleştirdiği İş Ortaklarını Tanıma Organizasyonu’nda aynı zamanda dünya çapındaki stratejik tedarikçileri içinde en iyi performans gösteren iş ortaklarını da ödüllendirdi. Global çapta sadece 92 iş ortağının İş Ortağı Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldüğü tören, P&G’nin merkezinin de bulunduğu ABD’nin Ohio, Cincinnati şehrinde 23 Eküm 2013’te düzenlendi.

Elif, müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilmek amacıyla yenilikçi ambalaj çözümleri sunabilmek için dikkate değer çabalasıyla bu prestijli ödülü almış olmanın haklı gururunu yaşıyor. P&G'nin küresel tedarikçilerinden sadece binde birinin almaya hak kazandığı bu prestijli ödül, Elif’in teknoloji ve teknikteki en güncel yenilikleri yakından takip eden ve bu yenilikleri hızla adapte eden teknolojik altyapısı ile inovasyon anlamında hedeflerine ulaştığının somut bir göstergesidir.

Elif, tüm müşterileriyle uzun dönemli çalışacağını göz önünde bulundurarak, attığı her adımda ve aldığı her kararda ilk önce müşterilerinin değerlerini ve prensiplerini dikkate alır. Elif, müşterilerine sürekli inovasyon, sürdürülebilir uygulamalar ve global kozmopolit kültürü ile 360° Somut Mükemmellik sunan lider ambalaj çözüm ortağı olmaya devam edecek.