Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Kasım 2014

Lösemili Çocuklara Yaşam için Ambalaj!

Kurulduğu 1972 yılından bu yana, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden ve ‘Yaşam için Ambalaj’ üreten Elif, sürdürülebilir bir gelecek için her yıl desteklediği ve gelenekselleşen sosyal sorumluluk projelerini büyüterek devam ettiriyor. Elif, geçtiğimiz yıllarda lösemili ve kan hastası çocukların imkanı kısıtlı ailelerine her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için maddi ve manevi yardım ulaştıran LÖSEV’ in taşıma poşetlerine sponsor olurken bu yıl da LÖSEV Dükkan Taşıma Torrbası Sponsorluğu ile bu ışık tutan kuruma desteğini sürdürüyor.

Türkiye’nin ve Dünya’nın saygın sivil toplum kuruluşlarından biri olan ve her yıl kendisini yenileyerek yoluna devam eden LÖSEV’e Elif de her yıl büyüyen desteği ile sponsor olmaya devam ediyor. Pek çok çeşitte LÖSEV ürünü, internetten tek tuşla LÖSEV Dükkan’ın online mağazası üzerinden sipariş veriliyor ve Türkiye’nin dört bir yanına, mesafe farkı alınmaksızın, son derece cüzi rakamlarla adrese teslim ediliyor.  

LÖSEV projelerinin devamlılığı, daha çok annemiz ve çocuğumuz için umut demek. Bunun bilinci ile Elif tüm kaynakları ve iş ortakları ile ‘Yaşam’a değer katmak için üretiyor. Elif, LÖSEV’in kaynak yaratmaya yönelik tüm çabalarını ve lösemili çocuklara ‘Yaşam’ olmasını desteklemeye devam edecek.

Sürdürülebilir bir geleceğin sağlıklı ve bilinçli bireylerin yaşamın her alanında etkin katılımı ile mümkün olacağına inanan Elif, ‘Yaşam için Ambalaj’ yaklaşımı ile insana değer katan projelerini atırarak sürdürmeyi hedefliyor. Elif, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, toplumsal gelişime katkıda bulunan projeleri desteklemeye ve yaygınlaştırılmasında aktif rol almaya devam edecek.