Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ağustos 2022

Kodak NX klişe kalitesi için Miraclon Sertifikalı Kullanıcı Sertifikası almaya hak kazandık!

Huhtamaki-Elif'in hem İstanbul hem de Kahire Kodak klişe tasarım ve üretim ekiplerinin, Kodak NX klişe kalitesi için Miraclon Sertifikalı Kullanıcı Sertifikası almaya hak kazandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Miraclon sertifika programı, KODAK FLEXCEL NX sistem kullanıcılarının uluslararası standartları karşılama yeteneğini değerlendirmek için tasarlanmıştır ve verimlilikte endüstri liderliğini, tekrarlanabilirliği ve kaliteyi destekleyen bir çeşitli özellikleri temsil eder. Sertifikasyon süreci, kapsamlı veri ölçümü ve analizi ile desteklenir.

Huhtamaki-Elif Tasarım Merkezi Direktörü Derek Peacock, “Müşterilerimize sunabileceğimiz yüksek verimlilik ve kaliteye sahibiz. Kodak NX'in hem verimlilik hem de kalite açısından sınıfının en iyisini sunduğunu görüyoruz. Müşterilerimiz kaliteye verdiğimiz önemin farkındalar. Bu süreçlerimizde yüksek standartları ve veri ölçümünü desteklediğimizi ve bu alanda sınıfının en iyisi için Miraclon ile birlikte çalışarak kalite ve verimlilikte başı çektiğimizi gösteriyor.” diye konuştu ve ekledi;

“Huhtamaki-Elif'in Miraclon sertifikalı kullanıcı olması, müşterilerimiz için klişe yapımı ve flekso ambalaj baskı üretiminde yüksek standartlar sağladığımızın ve müşterilerimizin başarıları için inovasyonlar geliştirdiğimizin kanıtıdır. Hem tasarım hem de klişe üretim ekiplerimize yoğun çabaları için teşekkür etmek istiyorum. Artık resmi bir Miraclon Sertifikalı Kullanıcı olmamız, yeni jenerasyon birk alite standardına ulaştığımızı gösteriyor.”