Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2012

İPAF 2012‘de Elif’e yoğun ilgi

Elif , 24.05.2012 ve 27.05.2012 tarihleri ​​arasında İstanbul'da düzenlenen 15. Uluslararası Plastik ve Ambalaj Teknolojileri ve Ürünleri Fuarı İPAF 2012‘de Salon 9- D903’de yer alan standında ziyaretçilerini ağırladı. Elif, yeni ambalaj çözümleri ve malzeme özellikleri ile daha iyi müşteri servisi sunmak, müşterilerinin ambalaj ve üretim hattı performansını bir adım ileri taşımak ve yeni pazar eğilimlerini karşılamak için uyguladığı en son teknolojilik geliştirmeleri ve iyileştirmelerini ziyaretçilerine tanıttı.

Fleksibl ambalaj çözümlerine yönelik özel bölümü, katılımcı ve ziyaretçi kalitesi ile İPAF fuarı önümüzdeki yıllarda fleksibl ambalaj çözümleri arayan profesyonellerin ilgi odağı olmaya aday gözüküyor. Elif, FASD (Fleksibl Ambalaj Sanayicileri Derneği) önderliğinde bu sektöre özel bölümü ile düzenlenen İPAF fuarının, Türk fleksibl ambalaj sektörünün geldiği noktanın önemli bir göstergesi olduğuna inanıyor.

Elif, kaliteli ürün ve hizmetlerini ve yenilikçi ambalaj çözümlerini sunmak ve dünya genelindeki müşterilerinin iş başarısına katkıda bulunabilmek amacıyla gerçek ambalaj zekasını, önde gelen uluslararası esnek ambalaj sektörü fuarlarına taşımaya devam edecektir.