Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2014

INTERPACK 2014: Elif ile ‘Yaşam için Ambalaj’!

“Daha mutlu, daha sağlıklı bir yaşam yaratmak için, ambalajlarımız, her gün, tüm dünyada milyonlarca insana ulaşıyor.

Yaşamın her alanında insan için varız.

Bizim işimiz ‘Yaşam için Ambalaj’.”

Bu yıl INTERPACK ziyaretçileri ambalajın farklı bir yönü ile karşılaştı. Bu yıl yeni ambalaj malzemeleri ve yeniliklerin dışında Elif ambalaj yeni vizyonunu da tanıttı. Kurulduğu ilk günden itibaren Elif hep ambalaj malzemesinin ana amacının farkında olarak hareket etmektedir: insan için yaşamın her alanında hizmet vermek. Dostlarınızla eğlenirken, bebeğinizin bakımını yaparken, çocuğunuzla vakit geçirirken, biraz huzur için şehir dışındayken, Elif’in ambalaj çözümleri dünyanın her yanında her zaman, mutluluk ve sağlık ile gündelik ihtiyaçlarınız için ne gerekiyorsa size sunmak üzere sizinle....

Elif'in “Yaşam için Ambalaj" anlayışı, gösterilen yeni marka videosu ile Elif'in standında ziyaretçileri karşıladı. ‘Yaşam için Ambalaj" merkezinde Elif'in ziyaretçileri onun son ambalajlama yeniliklerini dokunmak, görmek ve duymak suretiyle deneyimlediler. Elif, INTERPACK 2014’te trendlere, müşterilerinin ve onların son kullanıcılarının taleplerine uygun, yeni iddiası olan ‘Yaşam için Ambalaj’ı da karşılayan yenilikçi, yüksek performanslı ve eko-verimli çözümlerini sundu.

Gıda güvenliği ve muhafazası dünya çapında olduğu gibi INTERPACK’ta da ön plana çıkan ve büyüyen konulardan birisiydi. Elif, doğal kaynakları koruyan, gıda israfına karşı mücadele eden ve daha sürdürülebilir bir çevreye katkıda bulunan yenilikçi ambalaj çözümleri ile, küresel gıda kaybı ile mücadele için Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü ile Messe Düsseldorf tarafından öncülük edilen küresel girişim SAVE FOOD’un bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.

Elif Özel Marka sahipleri için biyolojik olarak çözünebilir yeni bir esnek ambalaj malzemesi sundu. Elif’in biyolojik olarak çözünebilir patentli çözümü ElifCare, diğer çevre dostu ambalaj çözümlerinden, sabit optik ve mekanik özellikleri ile farklılaşmakta olup, her türlü ambalaj amacı için de baskılı ve baskısız olarak uygulanabilmektedir. Elif'in iyi tasarlanmış ambalaj çözümü ElifCare, özellikle ürünün kendisinin israfından kaçınarak, örneğin gıda maddelerinin daha uzun süre tazeliğini korumasının yanı sıra çevreye etkileri ve ekolojik ayak izinin azaltılması gibi önemli avantajlar getiriyor. INTERPACK 2014’te, Elif, özel marka sahiplerine ürünlerini güvenli, etkin maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde sunmak için yardımcı olacak teknoloji ve yaratıcı ambalajlama çözümlerini geniş bir yelpazede sundu.