Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Şubat 2012

“İnsana Saygı” ile Sürdürülebilir Kalite

Türkiye'nin öncü insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 15 Şubat 2012, Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törende İnsana Saygı Ödülü’nü alan Elif, Türkiye’nin lider istihdam şirketlerinden son 6 ayda aldığı bu ikinci ödül ile İnsan Kaynakları Politikası’ndaki kalitesini ve bu kalitedeki kararlılığını kanıtlamış oldu. Elif’in bu başarısının temelini,  İnsan Kaynakları Departmanı’nın adaya özel başvuru cevaplama, süreç ile ilgili geri dönüş zamanı ve adaylara verdiği sözü tutarak aday memnuniyetini yükseltme alanlarında gerçekleştirdiği yoğun çalışmalar oluşturuyor.

İş arayanların da söz sahibi olduğu ödüllerde, adaylar, şirketlerin İK süreçleri, işveren markası ve adaylarla iletişimi bakımından en beğendikleri firmaları seçiyor. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmalardan biri olarak seçilen Elif, insan kaynaklarının kalifiye istihdamı ve sürdürülebilir büyümesini temel alan tutarlı İstihdam ve İnsan Kaynakları Politikası ile organizasyonunu büyütüyor. 

Söz verdiği kalite ve hizmetin, sadece kalifiye çalışanlarla elde edilebileceğinin bilincinde olan Elif, istihdam konusundaki başarısını bütün insan kaynakları süreçlerinde de devam ettirerek kalitesini hep bir adım yukarı taşımayı amaçlıyor.