Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Şubat 2014

‘İnsan’a Saygı’ ödülü bu yıl da Elif’in

Yönetim anlayışını "insana saygı" üzerine kurgulayan Elif, en çok başvuru alan firmalar arasından "yapılan başvurulara en iyi geri dönüş sağlayan ve alınan başvuruları en iyi değerlendiren" şirket olarak geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nü aldı.

Kariyer.net tarafından her yıl düzenli olarak verilen “İnsana Saygı Ödülleri”, bu sene 12 Şubat 2014 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen bir tören ile sahiplerini buldu. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 13. kez düzenlenen; insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak misyonuna sahip olan “İnsana Saygı Ödülleri”ni Kariyer.Net’in toplamda 50 bin kurumsal üyesi arasından 160 firma almaya hak kazandı. Ödüller, 10.000’in üzerinde başvuru alan ve bu başvuruların yüzde 99’undan fazlasını 21 gün içinde, adaya özel olarak yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok istihdam yapan ve en çok başvuru alan firmalara verildi.

Elif, kurumsal değerleri, benimsediği yönetim anlayışı ve gerçekleştirdiği stratejiler doğrultusunda ilerlerken, en çok tercih edilen firmalar arasında olmanın da haklı gururunu yaşıyor. İnsan Kaynakları Politikası doğrultusunda, bir şirketin en değerli varlığının insan olduğunun bilincinde olan Elif, bu doğrultuda, hem çalışanlarına, hem de Elif ailesine yeni katılmak üzere başvuruda bulunan adaylara, hızlı, etkin ve sağlıklı iletişim kurmak ilkesi çerçevesinde çalışmalarımını sürdürüyor.

kariyer.net hakkında

Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veritabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Türkiye'nin ilk İnsan Kaynakları sitesi olarak faaliyete geçtiği 1999 yılından bu yana elektronik İnsan Kaynakları teknolojilerini yaygınlaştırma misyonu doğrultusunda öncü faaliyetlerini sürdürmektedir. İş arayan adaylarla personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan hizmetleri sunar.