Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Nisan 2021

Idealliance Gamut Canlı Yayınında Elif'in G7 Yolculuğu Konu Edildi

Nisan 2021 - İstanbul - Elif Grup Tasarım ve Baskı Kalitesi Kıdemli Operasyon Müdürü Derek Peacock, Elif'in G7 ile olan yolculuğunu ve dünyanın tanınmış markaları için çözümler sunmak üzere çalışmalarımızı nasıl ele aldığımızı konuşmak üzere Idealliance Gamut canlı yayınında yer aldı.

“Hikâyemiz 2 yıl önce G7'yi ilk duyduğumda başladı. Idealliance Europe'dan Alan Lawlor ile temasa geçtim ve meslektaşımla birlikte birçok toplantı yaptım. Daha sonra Bay Ron Ellis ile Antwerp Belçika'da yerinde bir eğitime katılarak G7 uzmanlık sertifikasına hak kazandık. G7 metodolojisi kazanan bir uygulamadır. Baskı firmaları için geleceğin standartıdır.

 

Ekim 2020’de İstanbul üretim tesisimiz için ColourSpace yetkinliğine hak kazandık. Bunun sonucunca olağanüstü iş çıktıları elde ederken aynı zamanda Türkiye'de flexo baskı için ilk Colorspace merkezi olmayı başardık.

Mart 2021’de Idealliance ortaklığıyla İstanbul üretim tesisimizde bir çevrimiçi G7 eğitimine ev sahipliği yaptık. Bu etkinlik sonunda İstanbul tesisimize G7 yöntemlerini onaylayarak 7 uzman daha kazandırdık. Bu sonuç Elif'i Türkiye ve Avrupa'da tek çatı altında bulunan G7 uzmanları için sayıca en büyük şirket haline getirdi.

Elif, çalışanlarına değer katan ve ilham veren bir iş yeri.  G7 uygulamalarını süreçlerimize memnuniyetle dahil ettik. "

 

Etkinliğin tamamını izlemek için: https://www.linkedin.com/video/live/urn:li:ugcPost:6792469124883771392/

Idealliance’ı Linkedin’de takip edin: https://www.linkedin.com/company/idealliance/