Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2012

HISPACK 2012’ye katılan Elif, İspanya’nın yerel küresel ambalaj ortağı olmaya aday

Elif, başta gıda & içecek endüstrisi olmak üzere farklı sektör profesyonellerini  15.05.2012 -   18.05.2012 tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşen HISPACK 2012 fuarında, Salon 2’de bulunan A121 nolu standında ağırlayarak gıda & içecek, kişisel bakım, temizlik malzemeleri ve temizlik kağıtları sektörlerine kaliteli çözümler sunan geniş ürün portfolyosunu ve hizmetlerini tanıttı.

Gıda & içecek, kişisel bakım ve perakende sektörlerinden birçok ziyaretçiyi ağarlayan Elif, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kullandığı en son üretim yöntemlerini, teknolojik gelişmeleri ve ürün yeniliklerini sunma fırsatı buldu. Elif ziyaretçileri, müşterileri ile bilimsel çizgide yürüttüğü işbirliği ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde, farklı müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına göre özel geliştirilmiş yüksek kalitedeki ürünleri ve benzersiz bir hizmet anlayışını deneyimleme fırsatı buldular.

HISPACK Fuarı, Avrupa Birliği'nde gıda endüstrisi için en büyük ticari platformlarından biri olarak, Elif’in, müşterilerinin coğrafi konumlarına bakmaksızın yerel küresel ambalaj ortağı olması yönündeki yeni stratejisinin önemli bir işareti olma özelliğini taşıyor. Elif, markası ile yarattığı ambalaj zekası konseptini yeni fuarlara taşıyarak tüm dünyadaki müşterilerine ürün ve hizmet kalitesini ve yenilikçi ambalaj çözümlerini sunmaya devam etmeyi hedefliyor.