Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Kasım 2014

Gulfood Manufacturing 2014'te Elif’e Büyük İlgi

Esnek ambalaj çözümlerinde dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan Elif, 32 ülkeden, yaklaşık 1000 firma ve 42.000 ziyaretçinin katılımıyla Orta Doğu ve Afrika gıda sektörünün buluşma noktası haline gelen Gulfood Manufacturing 2014’de ziyaretçileri karşıladı. Bu sene ilki düzenlenen ve gıda sektörüne hizmet veren üretim, işleme, paketleme ve malzeme endüstrilerini bir araya getirerek Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük gıda platformunu oluşturan fuarda, Elif, katılımcıların yoğun ilgi ve beğenisini kazandı.

09 – 11 Kasım 2014 tarihleri arasında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenen fuarda, Elif, Mısır’da açılan yeni fabrikasını tanıtırken, yaşamı ambalajın merkezine yerleştiren yaklaşımı ‘Yaşam için Ambalaj’ ile de farklılığını ortaya koydu. ‘Yaşam için Ambalaj’ yaklaşımının bir parçası olarak Elif, tüketici trendlerine cevap veren ambalaj inovasyonlarını, maliyet düşürmeye yönelik yüksek performans ve eko-verimlilik sağlayan çözümlerini, yeni patentli çevre dostu ElifCare ürününü ve baskı teknolojisindeki son gelişmeleri fuar ziyaretçileri ile paylaştı.

Esnek ambalaj pazarındaki liderliği, hizmet sunduğu çok uluslu lider markalar tarafından da ödüllendirilerek tescillenen Elif, dünya çapında iş bağlantıları kurarak, yeni iş fırsatları yaratmaya ve son trendleri takip ederek, ‘Yaşam için Ambalaj’ üretip esnek ambalaj çözümlerinin global tedarikçisi’ olmaya devam edecek.