Close Menu Fade Opener

Loading...

ABOUT US

Haberler

Haberlere Geri Dön Ekim 2020

ElifGreen, Ambalaj Ayyıldızları 2020 Yarışması'nda Ödüle Hak Kazandı!

ElifGreen, Ambalaj Ayyıldızları 2020 Yarışması'nda Ödüle Hak Kazandı!

Esnek ambalaj konusunda küresel benchmark bir şirket olan Elif, en son yenilikçi ürünlerinden biri olan ElifGreen - Yenilenebilir Kaynaktan Üretilen PE Ambalaj Çözümü ile Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen Ambalaj Ayyıldızları 2020 yarışmasında ödüle hak kazandı!

ElifGreen, şeker kamışından elde edilen yeşil PE granüllerin çeşitli oranlarda kullanılmasıyla üretilen yenilenebilir kaynaklı ve sürdürülebilir PE esnek ambalaj film çözümüdür. Fosil bazlı PE film yapıları ile aynı mekanik özellikleri korurken ambalaj için geri dönüştürülebilirlik, yenilenebilirlik ve sürdürülebilirlik özellikleri sunar.

ElifGreen, müşterilerin sürdürülebilirlik beklentilerini karşılamasına yardımcı olurken AB Komisyonu'nun 2030 geri dönüştürülebilirlik hedeflerine uygun bir çözüm sunmaktadır.

  • Esnek paketleme için poliolefin geri dönüşüm akışlarının yerinde olduğu yerlerde tamamen geri dönüştürülebilir
  • Esnek ambalaj için poliolefin geri dönüşümüne uygun tesislerde tamamen geri dönüştürülebilirlik
  • Yenilenebilir kanyaktan üretim
  • Her çeşit esnek ambalaj filmi için uygulanabilirlik
  • Geleneksel PE yapılarına göre %75 daha düşük Karbon Ayak İzi
  • BonSucro sertifikalı hammadde ile uygulama seçenekleri

Elif, Türkiye ve Mısır'daki 2 benchmark üretim tesisinde geliştirdiği en yeni paketleme teknolojileri, teknikleri ve ayrıcalıklı paketleme çözümleri sayesinde marka sahiplerine iş hedeflerine daha kolay ulaşılmasını ve ürünlerin raflarda daha fazla dikkat çekmesini sağlayan daha çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyor.

Sürdürülebilirlik DNA'nın bir parçasıdır. Tekliflerimiz gelecekteki zorluklar için çözümün bir parçasıdır. 1600'den fazla çalışanımız, her gün dünya çapında milyonlarca insan için daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaratmaya yardımcı oluyor. Elif, beklentilerin ötesine geçmeye çalışarak, çevreyi ve insanı ön planda tutarak “Yaşam İçin Sürdürülebilir Ambalaj” üretmeye devam edecek.

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi