Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Nisan 2014

ElifCare, sürdürülebilir ambalajın geleceği!

Elif'in yeni patentli yenilikçi ambalaj çözümü, ürün koruma konusunda en iyi performansı sağlarken, üretim, kullanım ve imha edilme sırasındaki çevresel etkileri de dikkate alınarak daha fazla sürdürülebilirlik sağlamaktadır. ElifCare, diğer çevre dostu ambalaj çözümlerinden sabit optik ve mekanik özellikleri ile farklılaşmakta olup, her türlü ambalaj amaçları için de baskılı ve baskısız olarak uygulanabilmektedir. Elif'in iyi tasarlanmış ambalaj çözümü ElifCare, özellikle ürünün kendisinin israfından kaçınarak, örneğin, gıda maddelerinin daha uzun süre tazeliğini korumasının yanı sıra çevreye etkilerinin ve ekolojik ayak izinin azaltılması gibi önemli avantajlar getiriyor. Biyolojik olarak çözünebilir olması ve eriyebilir olmasının yanı sıra ElifCare, canlı, detaylı ve gerçekçi bir tasarımı yazdırırken en büyük sorun olan tasarım ayrıntılarını yakalayan yüksek kaliteli baskılar için tasarlanmıştır.

 

Elif'ın patentli ve gelişmiş biyolojik olarak çözünebilir çözümü ElifCare’in biyolojik olarak çözünebilirlik özellikleri aşağıdakilerle güçlendirilmiştir:

• Sınırsız raf ömrü

• Farklı kullanım alanlarında tüm baskılı-baskısız esnek ambalaj çözümleri için

• Malzemenin optik ve mekanik özelliklerinde bir değişiklik yok

• Standart test yöntemleri

• Toprakta kalan ağır metal artıkları yok

• Yiyecek- içecek ambalajı için hijyenik kullanım sağlar

 

Sürdürülebilir ambalaj geliştirebilmek, Elif’in sadece tüketici nezdindeki imajını geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda daha iyi bir ürün deneyimi sağlamak ve sonuçta tabanlarını sağlamlaştırmak isteyen üreticiler için de önemli bir alan olmaya devam edecektir. Elif, gelecekteki sürdürülebilir ambalajın sadece daha verimli ve sürdürülebilir olmakla kalmayıp aynı zamanda küresel tüketicilerin daha rahat ve heyecanlı bir hayat sürmelerine yardımcı olurken, çevre üzerinde de sınırlı bir etkisinin olması gerektiğini düşünmektedir. Elif'in hedefi, çevresel etkileri mümkün olan en alt düzeyde, çekici ve iyi sunulmuş ambalajlar üretmek olup, bunun için tutkuyla çalışmaktadır.