Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2020

Elif2Pouch, Interseroh’un “Made for Recycling” Sertifikasını Almaya Hak Kazandı!

Elif2Pouch (ElifHyPEr / PE) ambalaj çözümünün Bağımsız Alman Geri Dönüşüm ve danışmanlık şirketi Interseroh tarafından verilen “Made for Recycling ” sertifikasını “çok iyi” derecesiyle almaya hak kazandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Elif2Pouch, Elif’in PE ve ödüllü ElifHyPEr çözümünün kombinasyonu ile üretilen %100 geri dönüştürülebilir polietilen (PE) poşet çözümüdür. Elif’in sürekli yeniliklerinden biri olan yüksek performanslı PE film teknolojisi ElifHyPEr, 2019 WorldStar Packaging ödüllerinde gıda kategorisinde ödüle layık görüldü.

Bir çevre hizmetleri sağlayıcısı olarak Interseroh, paketleme döngüsünün her aşamasında yardım sağlarken aynı zamanda plastik geri dönüşümü yöntemlerinin araştırıldığı ve geliştirildiği plastik geri dönüşümü için bir yeterlilik merkezi işletmektedir. Merkez yasalara ve giderek artan geri dönüşüm hedeflerine uygun şekilde atıkların yüksek kaliteli geri dönüştürülmüş malzemeler olarak işlenmesini sağlamak için, malzemelerin geri dönüştürülebilirliğinin değerlendirilmesi hizmeti sağlamaktadır. Interseroh, şirketlere, bu yaşam sonrası süreçlerden sorunsuz bir şekilde geçmesi için ambalaj tasarlama konusunda yardımcı oluyor ve bunu “Made for Recycling” sertifikası ile belgeliyor.

ElifHyPEr, film performansı arttıkça doğal kaynak kullanımını azaltmayı hedefliyor. Yüksek performanslı PE film ElifHyPEr üstün parlaklık ve şeffaflık, yüksek bariyer özellikleri ve gelişmiş mekanik özellikler sunarken, Elif2Pouch.

  • ElifHyPEr'in tüm mekanik ve fiziksel özelliklerini taşır,
  • PE malzeme yapısı ile % 100 geri dönüştürülebilirlik sunar,
  • diğer alt tabakalarla laminasyon ihtiyacını ortadan kaldırır,
  • ürünün diğer polietilen malzemelerle geri dönüşümünü sağlar,
  • Avrupa Komisyonu'nun 2030 geri dönüşüm hedeflerine uyumu hedefleyen marka sahiplerini destekler.

Daha fazla bilgi için

https://elif.com/elif-hyper/

https://www.worldstar.org/winner/2019/elifhyper-elif-plastik-ambalaj-san-ve-tica%C5%9F

https://elif.com/about-us/news/elif2pouch-serves-2030-recyclability-targets-of-european-commission/

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi