Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Temmuz 2021

Elif, yenilikçi çözümlerini 3D olarak sergileyen yeni dijital interaktif uygulaması Elif Showroom'un lansmanını duyurdu!

TEMMUZ 2021, İSTANBUL - Elif, yenilikçi çözümlerini 3D olarak sergileyen yeni dijital interaktif uygulaması Elif Showroom'un lansmanını duyurdu!

Elif'in yeni dijital inovasyonu, hizmet ettiğimiz dört ana sektör olan Yiyecek ve İçecek, Evcil Hayvan Bakımı, Ev Bakımı ve Kişisel Bakım endüstrileri için özelleştirilmiş ambalaj çözümlerimizi detaylı olarak inceleme fırsatı sunan web tabanlı bir sergi alanıdır.

Bu proje ile müşterilerimizin çok sayıda farklı uygulama alanında Elif’in son teknoloji ürün çözümlerini son derece etkileşimli bir şekilde keşfetmelerini sağlayarak müşteri yolculuğundaki deneyimlerini daha etkili ve keyifli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Bu özel uygulama ile Elif, esnek ambalaj çözümlerinin geliştirilmesinde uzun vadeli bilgi ve deneyimini sergilerken; müşterilerimizin, fiziksel ürün numunesine ihtiyaç duymadan çözümlerimizin esnekliğini, kalitesini ve uygulama seçeneklerini görsel olarak deneyimlemelerine fırsat sağlıyor.

Elif, bu yeni kullanıcı dostu dijital uygulaması ile dijital dönüşümde önemli bir adım atarak, sektörde sürdürülebilir bir yaklaşım sergiliyor.

Özelleştirilmiş çözümlerimizi 3D olarak keşfetmek için Elif Showroom'u ziyaret edin!

  • Elif'in ürün ambalajlarınız için sunduğu en son teknolojiler ve özel uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için ürünlere tıklayın.
  • Artırılmış Gerçeklik özelliğini etkinleştirmek için mobil cihazlarınızı kullanın ve çözümlerimizi kameranız aracılığıyla çevrenizde görüntüleyin.

 

Hemen ziyaret edin: https://showroom.elif.com/