Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mart 2018

Elif yenilenen şirket sayfası ile LinkedIn’de!

Yaşamın her anında ‘Yaşam için Ambalaj’ üreten ve varlığının sebebi olan insan için yaşama değer katan Elif, dijital platformlar ve sosyal medyada da iletişimini güçlendirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Elif, iş dünyasındaki profesyonellerin iletişim kurması ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan sosyal paylaşım platformu LinkedIn’de de Pazar trendleri, inovasyonlar ve teknolojik yeniliklerini paylaşarak özellikle ambalaj ve hızlı tüketim sektörlerindeki profesyonellerin ilgisini çekiyor. LinkedIn paltformundaki iletişimini güçlendirmek adına ‘LinkedIn Şirket Sayfası’ uygulamasını kullanmaya başlayan Elif’e LinkedIn ElifGlobal (www.linkedin.com/company/elif-global) adresinden ulaşabilirsiniz.

200’den fazla ülkede iş dünyasının profesyonellerini bir araya toplayan ve 500 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile LinkedIn, bugün profesyonel iş dünyasının en büyük sosyal platformu.

Elif, LinkedIn’de yenilenen şirket sayfası ile yeni ürün ve hizmetlerini tanıtmak, yaşama ve insana değer katan sosyal sorumluluk projelerini aktarmak, mevcut iş ortakları ile olan ilişkilerini güçlendirmek, adaylara yeni iş fırsatlarını sunmak ve  ‘Elif’ de Yaşam’ı anlatmak için kullanmayı amaçlıyor. 

Elif, sosyal medya hesaplarını aktif, bilgilendirici ve eğlenceli bir biçimde kullanmaya devam ederek ‘Yaşam için Ambalaj’ tutkusunu her gün daha fazla kişiye ulaştırmaya devam edecek. Elif’in yeni ürün ve hizmetlerinden haberdar olmak ve yeni iş fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için sosyal medya hesaplarından Elif’i takip edebilirsiniz.

·         www.linkedin.com/company/elif-global

·         www.youtube.com/channel/UChycaUDhuNZ9onX5MfS7Xww

·         twitter.com/elifglobal

·         www.instagram.com/elifglobal/

·         www.facebook.com/elifglobal/