Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Nisan 2012

Elif yeni yüzü ile WWW’de 'elif.com/'

Globalleşmek adına geçtiğimiz yıllarda büyük adımlar atan Elif, 2012’de de bu konudaki kararlılığını, yurtdışına yönelik yaptığı yeni yatırımları yoğun ve güçlü faaliyetlerle desteklemeyi hedefliyor. Yeni pazarlara ve sektörlere girerek kalite odaklı istikrarlı büyümesine devam eden Elif, yeni web sitesi ile müşterileri ve tüm diğer paydaşları ile daha güçlü iletişimde bulunarak, sektöre pozitif katkısını arttırarak sürdürmeyi hedefliyor.

Yaratıcı teknoloji ajansı Dreambox desteğiyle hazırlanan yeni  https://elif.com/ , kullanıcı ihtiyacına göre kategorize edilmiş içeriğiyle, fleksibl ambalaj sektörü ile ilgilenen tüm firmalara ve kuruluşlara aradıkları bilgiye kolayca erişim imkanı  sunuyor. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar, bulundukları sektöre veya ihtiyacı olan ürün kategorisine ve çeşidine göre, Elif’in sunduğu fleksibl ambalaj çözümleri ve özellikleri hakkında geniş ve kapsamlı bilgiye sahip olabiliyor.

Beş ayı aşkın süren bir proje ile hayata geçirilen yeni web sayfası ile Elif, ürünlerinde ve hizmetlerinde sunduğu kaliteyi, sanal ortama da taşıyarak iletişim vizyonunu da ortaya koymuş oldu. Yeni https://elif.com/ sadece firma ve ürünleri hakkında değil, fleksibl ambalaj sektörü ve sürdürülebilirlik hakkında da detaylı bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için zengin içerikleri ile bilgilendirici ve keyifli vakit geçirebilecekleri interaktif bir ortam sunuyor. Elif’in kalite ve sürdürülebilirlik yaklaşımına geniş olarak yer verilen sitede, Elif’in bu alandaki proje ve başarıları hakkında da detaylı bilgi sunuluyor.

İnsan kaynakları ve basın için özel olarak hazırlanan bölümleri ile medya mensupları ve ekibine katılmak isteyen adaylar için kolaylık sağlamayı amaçlayan Elif, medya için basın bültenlerine, haberlere ve görsellere kolay erişim sağlarken, potansiyel çalışanları için de açık pozisyonları online takip edip yine online başvuru yapma kolaylığı sunuyor.