Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Kasım 2020

Elif, Yaşam İçin Sürdürülebilir Ambalaj Oluşturmaya Yönelik Çalışmalarını Vurgulayan 2020 Sürdürülebilirlik Raporu'nu Yayınladı

Elif, sürdürülebilirlik hedeflerine yönelik ilerlemeleri vurgulayan ve şirketin yaşam için döngüsel bir ekonomi ve sürdürülebilir ambalaj üretme hedefini ilan eden 2020 Sürdürülebilirlik Raporu'nu yayınladı.

Elif, dünyanın ve toplumun refahı için sürdürülebilir değer yaratmayı hedeflemektedir. Ambalajlarımız her gün dünyanın her yerinden milyonlarca insana ulaşarak daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam oluşturmaya yardımcı oluyor. Hayatın her alanında insanlar için varız. İşimiz "Yaşam İçin Ambalaj"

Elif CEO’su Selçuk K. Yarangümelioğlu “Sürdürülebilir bir geleceğe giden yolculuğumuzun heyecan verici bir kısmındayız ve çevrenin daha iyi korunmasına yönelik en içten sözlerimizi daha iyi ve aynı zamanda tutmaya kararlıyız. şirket olarak büyümek ve çalıştığımız kişileri memnun etmek. " dedi ve ekledi;

“Bu yılki Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi, Elif’in ambalaj için“ daha yeşil ”çözümler yaratma konusundaki sürekli büyüyen hedeflerine ve başarılarına, atıksız bir çevreye ilişkin ortak çabalarımıza, vaatlerimize ve operasyonel performansımızın çevre ile revize edilmesine değiniyor. 2025 yılına kadar tüm ambalajlarımızı geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir hale getirme taahhüdümüz, geri dönüştürülmüş malzeme kullanımını tartışmasız bir şekilde artırarak karşılığını verdi ve dünyayı ambalajı daha fazla geri dönüştürülebilir hale getirmeye teşvik etti.

Elif olarak stratejik trendler ve yeni nesil ambalajlar için ambalaj sektöründe öncü olmayı ve toplumu, kadınları ve çocukları temel alan projeler ve etkinlikler yaratmayı hedefliyoruz. ”

Değer yaratma tutkusu ve sosyal sorumluluk bilinci ile “Yaşam İçin Ambalaj” üretme hedefi için sürekli çalışan Elif; toplum, çevre ve insanlık için her zaman 'en iyiyi' hedefleyen çözümler sunmaya devam edecek.

 

2020 Sürdürülebilirlik Raporunun tamamını ulaşmak için :

https://elif.com/media/3245/ep-sustainabilityreport_2019-2020_11kasim-2.pdf

https://elif.com/sustainability/

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi