Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ekim 2020

Elif, Türkiye'de flekso baskı yapan ilk şirket olarak G7® Master Qualification Colorspace Sertifikasını Almaya Hak Kazandı!

Üretim tesisimizin dünyanın en çok tanınan ve en değerli proses kontrol “Kalifikasyonu” olan G7® Master Qualified tesisleri arasına katılmış olmasından gurur duyuyoruz. G7 metodolojisine olan bağlılığımız, müşterilerimizin yararı için performansımızı nasıl en üst düzeye çıkardığımızı vurgulayan önemli bir göstergedir.

G7, Idealliance’ın tüm baskı süreçlerinde görsel benzerlik elde etmeye yönelik küresel endüstri lideri özellikler ve yeterlilikleri gösteren tarifname setidir. G7 Colorspace yetkinliği ile Elif, küresel baskı ve ambalaj tedarik zincirlerine hizmet etmek için baskı tesisinin renk yönetimi, cihaz hizalama ve standardizasyondaki lider yeteneklerini vurgulamaktadır.

Elif Grup Tasarım ve Baskı Kalitesi Kıdemli Müdürü Derek Peacock konuyla ilgili "Yoğunlukları ve gri dengesini hedeflemek için G7'yi kullanarak, hazırlanma sürelerimizi azaltıyoruz ve uygun bir ton reprodüksiyonu elde ediyoruz" diyerek ekledi “Standartlarımız ölçülebilir, öngörülebilir ve sürekli bir renk yönetimi sürecimiz var. G7 metodolojisi müşterilerimiz için en iyi uygulamaları getirecek. "

Idealliance CEO'su Timothy Baechle, "G7, ölçülebilir, öngörülebilir ve tek tip bir renk yönetimi süreci sağlamak için G7 Master Programını kullanan Elif için önemli bir avantaj sağlıyor" dedi. "Süreç kontrol mükemmelliği taahhüdüne ve G7 Master Yeterlilik Programına destek vermeye olan bağlılıklarını takdir ediyoruz."

G7 Metodolojisi ile Elif müşterilerine:

  • ISO baskı standartlarını ve ek ölçütleri uygulamak
  • Birden fazla cihazda benzer nötr bir görünüm sağlamak
  • Tüm süreci, alt tabakaları ve mürekkepleri hizalamak
  • Gri dengesi ve tonaliteyi hedeflemek, gibi avantajlar sağlamaktadır.

Elif’in esnek ambalaj çözümleri, daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaratmak için İstanbul ve Kahire’deki son teknoloji üretim tesislerinden 50’den fazla ülkeye ulaşıyor. Esnek ambalaj sektöründe küresel ölçekte örnek bir üretici olan Elif, değer yaratma tutkusu ve sosyal sorumluluk bilinci ile en iyi standartları ve teknolojileri uygulayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Elif toplum, çevre ve insanlık için her zaman 'en iyiyi' hedefleyen çözümler sunmaya devam edecek.