Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mart 2015

Elif, tüm çalışanlarıyla beraber 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı!

Çeşitlilik ve eşit istihdam ilkesine dayanarak kadın-erkek eşitliğinin gücüne olan inancını sürekli dile getiren Elif, sadece erkeklerin değil kadınların gücünü de ekonomiye katan bir anlayışı benimsiyor. Elif, bu yaklaşım ile, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm çalışanlarına menekşe hediye ederek bu anlamlı günde kadınların  siyasal, sosyal ve iş yaşamında eşit  temsil edilmesi ve haklardan eşit olarak yararlanması ile ilgili bireylerin farkındalığını arttırmayı amaçlayan bir proje gerçekleştirdi. Proje ile sadece şirket içinde kadın çalışanlara değil tüm çalışanlara Kadınlar Günü hediyesi olarak dağıtılan menekşeler, bu günün bir sembolü olarak çalışanların aileleri ve yakın çevreleri ile toplumun da konu ile ilgili farkındalığının artmasını sağlamış oldu.

Aldığı her kararda ve attığı her adımda, varlığının sebebi olan ‘insan’ için en iyisini yapma amacı ile tutku ile hareket eden Elif, sahip olduğu bu misyon doğrultusunda kadının da en az erkekler kadar ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmesi, iş hayatında aktif rol alması ve yaşamın her alanına katılım sağlaması gerektiğine inanıyor ve bu alandaki engellerin minimize edilmesi için cinsiyetten bağımsız olarak herkesi göreve davet ediyor.

Elif, kadının toplumdaki yeri ve çalışma hayatına daha fazla katılımının bir talep olmanın ötesinde  maksimum düzeyde bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olmakla birlikte, bu doğrultuda faaliyetlerini geliştirerek sürdürmeye devam edecek.