Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Haziran 2013

Elif ‘Sürdürülebilirlikte Mükemmellik’ anlayışı ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekti

Elif’in sürdürülebilir büyüme ve yenilikçi ürün geliştirmeye olan bağlılığı, minumum enerji tüketimi ve atık çalışmalarında gösterdiği yüksek performans kadar çevreye ve topluma karşı olan sorumluluk bilinci Ontex tarafından da bir kez daha onaylandı. Ambalaj sektöründeki tek aday olan Elif, sürdürülebilirlik çalışmalarının ‘2013 Yılın Tedarikçisi’ ödülündeki adaylığıyla Ontex tarafından algılanmasının gururu ile sürdürülebilir mükemmellik için yatırımlarına devam edecek.

Sürdürülebilir büyüme stratejisine paralel olarak hedefleri arasına ISO 50001 ve ISO 14064 standartlarını ekleyen Elif, enerji ve su tüketimini azaltmak, yenilenebilir kaynak kullanımını arttırmak ve sera gazı salınımını azaltmak amacıyla yaptığı yatırımlar ve uygulamalar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Elif’in sürdürülebilirlik alanında böyle prestijli bir ödüle aday gösterilmesi, sürdürülebilir yatırımlarının başarısını ve çevre ve topluma karşı sorumluluk bilincini bir kez daha teyit etmiş oldu.

‘Ontex Yılın Tedarikçisi Ödülü’, firmaların kalite, sürdürülebilirlik, şeffaf sosyal ve çevre sorumluluğu ve mükemmeliyete odaklı performansları ile rakiplerinden ayrılarak üstün performans sergileyen teradikçilerini belirlemek için düzenlenmektedir. Ontex (https://ontex.com/) hijyenik tek kullanımlık ürünlerde özel markada Avrupa’nın pazar lideridir. Bebek bakımı, kadın bakımı ve yetişkin bakımı için kalite ve yenilik odaklı geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Tüm Ontex ürünleri Ontex’in kendi markası altında ve özel marka altında üretilmektedir.

Elif, sürdürülebilirlikte uzun vadede değer yaratmak ve müşterilerine özel servis ve sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunmak için durmaksızın çalışmaktadır. Elif’in adaylığı, müşterilerine en yüksek kalite ve performansı sunma taahhütünün önemli bir kanıtı niteliğindedir. Sürdürülebilir yatırımlar, inovatif amabalaj çözümleri ve değer katan hizmet ve müşterilerinin beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet sunma anlayışının yanısıra çevreye de pozitif katkı sağlayabilme çalışmalarına durmaksızın devam eden Elif, sürdürülebilir mükemmellik için çalışmalarına devam etmektedir.