Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2021

Elif, Sürdürülebilirlik Ödülleri 2021'de ElifProLite ile finalistler arasında yer aldı!

Mayıs 2021 - İSTANBUL - Elif ,Sürdürülebilirlik Ödülleri 2021'de ElifProLite ile finalistler arasında yer aldı!

2021 Sürdürülebilirlik Ödülleri, önceki yıllara göre daha fazla başvuru (309) ve daha fazla yenilik çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yüksek başvuru sayıları jürinin finalistleri her kategori için sadece dört adaya indirgeyen zorlu bir görevle karşı karşıya bıraktı ve pek çok etkileyici Ar-Ge çalışması finale kalmayı kıl payı kaçırdı.

Elif, bu yılın Sürdürülebilirlik Ödülleri'nde geri dönüştürülebilir ambalaj kategorisinde sürdürülebilir ambalaj çözümü ElifProlite ile finalistler arasında yer alma başarını gösterdi.

ElifProLite, geri dönüşümü mümkün olmayan bariyerli yapılara mükemmel bir alternatif sunarken, tüketicilerin sürdürülebilirlik beklentilerini karşılamaya yardımcı oluyor. Avrupa Komisyonu'nun 2030 geri dönüştürülebilirlik hedeflerine uygun yüksek bariyer özelliklerine sahip yapısıyla geri dönüştürülebilir lamineli ambalaj çözünü sunuyor.

Yarışmada her kategoriden kazananlar, 29 Eylül'de Almanya'nın Nürnberg kentinde FachPack'te düzenlenecek Sürdürülebilirlik Ödüllerinde açıklanacak.

 

ElifProLite hakkında daha fazla bilgi için: https://elif.com/elifprolite-tr/

Hangi yeniliklerin büyük ödül için yarışacağını görmek için tıklayın: https://lnkd.in/gGsKKR3