Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Aralık 2012

Elif, sürdürülebilir kaliteye olan bağlılığını yine kanıtladı

Denetim sonucu yenilenen ISO 9001:2008 sertifikası, Elif’in yarının üretim ve hizmet mükemmelliğini hedeflemeye devam ettiğini bir kez daha ortaya koydu. Elif, müşterilerinin gereksinimlerini yerine getirmek ve hatta müşterine gereksinimlerinden daha da fazlasını sunabilmek için sürdürülebilir, verimli, güvenli, temiz ve müşteri odaklı üretim ve servis süreçleri sunma ilkesine bağlı olarak faaliyetlerine devam ediyor. Yenilenen belgelendirme, Elif’in, müşteri memnuniyetini arttırmak için standart şartlarını karşılayan ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğini  sağlamaya olan güçlü bağlığını ortaya koyuyor.

Özellikle gıda sektörü için yüksek önem arz eden BRC/IoP standardı, perakendecilere gıda ürünleri için ambalaj tedarik eden firmaların denetlenmesinde genel bir temel oluşturarak tüketicilerin korunmasını sağlamaktadır. Gıda ambalaj üreticilerinin dolaysıyla gıda perakendecilerinin üretim için en yüksek teknik standartları karşıladığını, güvenli, yasal ve yüksek kaliteli ürünler için uygun koşulların sağlandığını göstermek için oluşturulan BRC/IoP standardını A sınıfı sertifika ile 2012’de ilk kez elde eden Elif, her yıl yenilemesi yapılan belgeyi yüksek standartlarını koruyarak 2013’de de yenileme hakkını kazandı.

Yenilenen ISO 9001:2008 ve BRC/IoP sertifikaları, Elif’in dünya çapındaki müşterilerine daha iyi, daha  organizasyonel ve daha kaliteli süreçler ve hizmetler sağlamaya olan bağlılığını ortaya koyuyor. Titiz bir süreç sonucu başarıyla tamamlanan ISO 9001:2008 ve BRC/IoP denetimlerinin ardından yenilenen sertifikalar, Elif’in üstün ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi. Sürdürülebilir uygulamaları, 360˚ somut mükemmellik anlayışı ve sürekli inovasyon kültürü ile Elif, adını sürdürülebilir kalite ile anılır hale getirmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyor.