Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Temmuz 2012

Elif sürdürülebilir büyümesine ihracatta da emin adımlarla devam ediyor

Elif , Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin her yıl yayınladığı, Türkiye’nin En Büyük İlk 1000 İhracatçı Firması’nın 2011 ihracat rakamlarına göre bu yıl açıklanan ve Türkiye'nin önde gelen çok sayıda büyük şirketinin yer aldığı raporunda ihracatta %12.3 büyüme ile TIM1000 listesinde 273. sırada yer aldı.

Elif, sürdürülebilirliği temel alan tutarlı politika ve uygulamaları ile kaliteli büyümesini en verimli şekilde yöneterek, Türkiye'nin ihracatçı firmalarını ulusal ve uluslararası düzeyde temsil eden Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından ihracat alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla her yıl yayınlanan TİM1000 listesinde 273. sırada yer alarak ihracattaki sürdürülebilir büyümesine devam ediyor. 

Geniş ürün portföyünün ve farklı müşteri beklentilerinin tümünü dikkate alarak, süreçlerinde performans, güvenilirlik, kalite ve süreklilik açılarından kusursuz akış sağlamayı amaçlayan Elif’in uluslararası faaliyet ağı, müşterilerine yerelleştirilmiş küresel hizmet ve dünya çapında tedarik esnekliği sunacak biçimde stratejik olarak yapılandırılmıştır. Çok sayıda küresel markaya hizmet veren Elif, üretiminin yarısından fazlasını dünya genelinde 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Globalleşmek adına geçtiğimiz yıllarda büyük adımlar atan Elif,  müşterilerinin “global yerel” ambalaj tedarikçisi olma hedefine, ürün-hizmet kalitesi, yenilikçi ambalaj çözümleri konusundaki kararlılığı ve yurtdışına yönelik yaptığı yeni yatırımları ile ilerliyor.