Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Haziran 2015

Elif şık ve inovatif ürünlerine bir yenisini daha ekledi: ElifCotty - Bağcıklı Hijyenik Torba

Geçtiğimiz yıllarda, ElifRibbon‘Kurdelalı Hijyenik Ped’ ambalajı ile büyük beğeni toplayan Elif, marka sahiplerinin yoğun ilgisi üzerine inovatif ve şık hijyenik ped ambalajlarına ElifCotty ‘Bağcıklı Hijyenik Ped’ ambalaj çözümünü de ekledi. Elif’in özel teknolojisi ile tamamen otomatik olarak ambalaj kenarları boyunca kurdela geçirme ve kurdela üzerinde düğüm atma yeteneğine sahip ilk ve tek üretim hattı ile üretilen ElifRibbon inovatif hijyenik ped ambalaj çözümüne gösterilen yoğun ilgi üzerine Elif benzer bir ürünü daha geliştirerek piyasaya sundu.

Fleksibl ambalaj sektöründe tüm sektörün kaliteyle özdeşleştirdiği ve farklılaştırdığı bir simge haline gelen Elif, yaşam için sunduğu yüksek kalite ve değerdeki ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Elif’in inovatif bağcıklı hijyenik ped ambalajı, ElifCotty, perforasyonu yırtıldıktan sonra basit bir şekilde yeniden açıp kapama imkanıyla kullanım kolaylığı sağlarken, aynı zamanda hijyeni muhafaza ediyor. Sağlamış olduğu bu kullanım kolaylığı ve yenilikçi formuyla raflarda bir adım öne çıkmayı başaran ambalaj, üstün baskı teknolojisiyle de tüketicinin ilgi odağı haline gelerek, dinamik ve feminen görünümüyle kısa zamanda müşteri sadakati kazanmayı başarıyor.

Elif, özellikle kişisel bakım sektörüne sunduğu yenilikçi ve özel tasarım ürünler ve ambalaj çözümleriyle adından sıkça söz ettirirken, geniş çeşitliliğe sahip hijyenik ped ambalajları ve kesim hatlarıyla dünya çapında bilinen esnek ambalaj tedarikçilerinden biri olarak sektöre yenilikler sunmaya devam ediyor. Elif’in standart fleksibl ambalaj çözümleri arasında ayrıca bobin halinde malzemeler ve teknik filmler ile çeşitli özelliğe sahip dik-durabilen torbalar (Stand-up pouch), kurye ve kargo torbaları, emniyet torbaları ve perakende torbaları da bulunuyor. Geleceğin trendlerine ve değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve müşteri ihtiyaçlarını öngörmek amacı ile, Elif, müşterini farklılaştıracak kombinasyonlara sahip ambalaj malzemeleri, yüksek kalite standardı ve özel teknolojik çözümler sunuyor.

Kaynaklarını, ürün ve hizmetlerini en son bilimsel ve teknolojik yenilikleri kullanarak sürekli geliştiren, toplum, çevre iş ortakları ve müşterileri için beklentilerin hep bir adım ötesinde kalite sunan Elif, sahip olduğu bu vizyonla dünya çapında örnek projelere imza atmaya devam edecek.