Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Temmuz 2020

Elif, Sektöründe PIW Sertifikasını Almaya Hak Kazanan İlk Şirket Oldu!

Elif, çalışma sisteminin ve koşullarının sürekli iyileştirilmesini sağlayarak pandemiye karşı hayata geçirdiği uygulamalarla PIW (Prevention of Infection at Workplace) sertifikasını sektöründe ilk olarak almaya hak kazandı!

Fleksibl ambalaj sektöründe küresel ölçekte örnek bir üretici olan Elif, Covid-19 pandemisi sırasında tüm çalışma arkadaşları için sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturacak önlemleri alırken, sahip olduğu toplumsal sorumluluğu ön planda tutarak üretimin sürekliliğini sağlamaya devam ediyor. Bu doğrultuda Elif, çalışma sisteminin ve koşullarının sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, pandemiye karşı hayata geçirdiği uygulamalarla PIW (Prevention of Infection at Workplace) sertifikasını sektöründe ilk olarak almaya hak kazandı!

Intertek tarafından iş yerleri için pandemi etkisine karşı uygulanacak 11 modülden oluşan geniş ölçekli düzenlemelerin yer aldığı PIW programı, firmaların, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlıklarını, güvenliklerini ve emniyetlerini gözeterek, işyerlerinde enfeksiyon riskini azaltacak tedbirlerin alınmasını sağlamayı hedeflemektedir. Elif, sektöründe öncü olarak bu programı başarıyla tamamlayıp sertifikayı alma hakkını elde etti.

Değer yaratma tutkusu ve toplumsal sorumluluk bilinci ile “Yaşam için Ambalaj” üretme hedefi için durmaksızın çalışan Elif; toplum, çevre ve insan için daima ‘en iyi’yi hedefleyen çözümler sunmaya devam edecek.

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi