Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2014

Elif PLMA Özel Marka Dünyası Fuarı’na -PLMA World of Private Label Show- katıldı

PLMA "World of Private Label" Uluslararası Özel Markalar Ticaret Fuarı, Hollanda, Amsterdam’da 20-21 Mayıs 2014 tarihlerinde düzenlendi. Bu yıl 11.000’in üzerinde alıcı ve ziyaretçi kendi özel marka programları için yeni ürün ve fikirler aradı.

Elif'in ana hedefi, özel marka sahiplerinin ürünlerini farklılaştıracak yeni esnek ambalaj çözümleri sunmaktı. Ziyaretçilere geniş bir ambalaj çözümleri yelpazesi hakkında bir fikir vermek amacıyla, stantta çeşitli ürün örnekleri sergilendi.

Elif, Özel Marka sahipleri için biyolojik olarak çözünebilir, yeni ve patentli esnek ambalaj çözümünü sundu. Elif’in biyolojik olarak çözünebilir patentli çözümü ElifCare, diğer çevre dostu ambalaj çözümlerinden ayırt edilemeyen optik ve mekanik özellikleri ile farklılaşmakta olup, her türlü ürünü ambalajlamak için baskılı ve baskısız olarak uygulanabilmektedir. Elif tarafından tasarlanan ambalaj çözümü ElifCare, içerdiği ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlamanın yanı sıra ürün ambalajının çevreye etkisi ve ekolojik ayak izinin azaltılması gibi önemli avantajlar da getirerek özellikle doğal konseptli ürünler için mükemmel bir ambalaj çözümü sunuyor.

PLMA’da, Elif, özel marka sahiplerine, ürünlerini güvenli, etkin maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde sunmak için yardımcı olacak teknoloji ve yaratıcı ambalaj çözümlerini geniş bir yelpazede sundu. Elif, PLMA’da özel markalarını rafta farklılaştırmak isteyen marka sahipleri için ipli ve kurdeleli alternatifleri ile farklı hijyenik ambalaj çözümleri de sundu.