Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Şubat 2015

Elif, müşterilerine 3D holografik baskı uygulamasını sunmaktan gurur duyar!

Elif’in yeni teknolojisi, yüksek görsel etkili ve sahteciliği önleyen özgün ambalajlar için üç boyutlu ve holografik baskılara imkan sağlıyor. Bu teknoloji, PE, PET, BOPP ve alüminyumu kapsayan en tipik esnek (fleksibl) ambalaj malzemelerine uygulanabiliyor.

Elif’in yeni ambalaj çözümü, gerek ambalajın grafik tasarımını güçlendiren görsel efektleriyle, gerekse de tüketicilerin duyularını harekete geçiren üç boyutlu canlı görselliğinin marka uyumu yaratmasıyla, her yönden marka sahiplerinin beklentilerini karşılıyor. Esnek ambalaj sektöründeki teknolojik gelişmelerin öncülerinden biri olarak Elif, bu yeni teknolojileri kullanarak yenilikçi ve fark yaratan ambalaj özelliklerini tanıtırken, müşterilerine flekso baskı uygulamaları ile düşük maliyetli ve sürdürülebilir çözümler sunuyor.

Elif ‘in yeni teknolojisi, üç boyutlu efektlerle müşterisine seçkin bir marka algısı yaratmaya yardımcı olurken, bir yandan da holografik baskı ile sahteciliğe karşı marka doğrulama olanağı sunuyor. Artan ticari sahtecilik, marka imajını, marka sadakatini ve gelirini de tehdit ediyor. Bu nedenle holografik ambalaj, marka itibarının ve sadakatinin korunması açısından önemli role sahip.

Elif’in kullandığı en son baskı teknolojisi, mevcut holografik ve üç boyutlu baskı sistemlerine oranla, ortaya çıkan ürünlerde maliyeti oldukça düşürüyor. Elif’in yeni teknolojisi ayrıca soğuk folyo baskı efekti ve UV uygulaması sunarken, geleneksel yüksek maliyetli holografik ve üç boyutlu baskıların aksine, holografik uygulama için metal altyapı gerektirmeyerek, ambalajın geri dönüşümüne olanak sağlıyor.

Elif, müşterilerinin beklentilerine uygun olarak yapılandırılmış yenilikçi ambalajlarının yanı sıra maksimum verim ve ihtiyaca yönelik ambalaj çözümleri de sunuyor. Elif’in son ambalaj teknolojisi, teknikleri ve ayrıcalıklı ambalaj çözümleri, marka sahiplerine daha iyi, daha hızlı servis ve daha fazla ambalaj seçeneği sunarak, iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamanın yanı sıra daha iyi iş sonuçları için ürünlerinin raflarda öne çıkmasını da sağlıyor. Yenilikçi AR-GE yaklaşımı, profesyonel ekibi ve yüksek teknolojisiyle, müşterileri için en ideal çözümü sunmayı amaçlayan Elif, yenilikçi çözümler geliştirerek ‘Yaşam için Ambalaj’ üretmeye devam edecek.