Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Temmuz 2012

Elif Istanbul fabrikasına yeni yatırımlar

Elif'in gerek mimarisi, gerek alt yapısı, gerekse de teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile dünyanın en önemli üretim tesislerinden biri olan Istanbul’daki üretim tesisi, müşterilerin artan ve değişen esnek (felksibl) ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak için özellikle baskı ve kesim bölümlerinde yapılan yeni yatırımlarla büyüyor. Yeni yatırımları ile giderek artan fleksibl ambalaj ihtiyacına en hızlı ve kaliteli şekilde yanıt vermeyi amaçlayan Elif, aynı zamanda müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve farklı ambalaj çözümleri sunmak için de yatırımlarına devam ediyor.  

Farklı coğrafya ve sektörlerde faaliyet gösteren ve her biri alanında lider olan müşterilerine

 “360˚ Somut Mükemmellik” deneyimini yaşatmak için sürekli çalışan Elif, bu sayede hem lider olduğu sektörlerde bu başarısını korumayı hem de yeni giriş yaptığı sektörlerdeki pazar payını emin adımlarla arttırarak lider konuma gelmeyi ve “Elif” markasını yüksek kalite standartlarının bir sembolü olarak anılan rakipsiz bir marka haline getirmeyi hedefliyor. Buna paralel olarak Elif, büyüyen hedeflerini ve iş hacmini karşılamak için yeni yatırımlar yapmaya  ve insan kaynakları kadrosunu geliştirmeye ve genişletmeye devam edecek.

Bu yıl kuruluşunun 40. yılını kutlayan Elif, 40.yaşını sürdürülebilir büyüme adına farklı boyutlarda pek çok çevresel, sosyal ve ekonomik projeler gerçekleştirerek kutluyor. Dünyanın 50’den fazla ülkesine ambalaj çözümleri sunan Elif, sadece hizmette değil, üretimde de global olmak adına başlattığı uluslararası projelerin yanı sıra, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile de toplumu ve toplum bilincini geliştirmek, çevreyi ve doğal kaynakları korumak adına da pek çok farklı proje ile 40. yılını süslemeyi planlıyor.