Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ekim 2012

Elif, İskandinavya'nın en büyük ambalaj fuarındaydı

Elif, yüksek kaliteli, yenilikçi ve her bir müşterisi için özel olarak geliştirilen esnek ambalaj çözümlerini Ekim 2012’de Göteborg’da gerçekleşen Scanpack Fuar’ında C01:20 numaralı standında İskandinav ziyaretçileri ile buluşturdu. Scanpack fuarı her üç yılda bir İskandinavya’nın ve dünyanın ambalaj sektöründeki liderlerini bir araya getiriyor.

Elif; şekerleme, çerez ve kuruyemiş için yeni stand-up pouch çözümündeki yüksek kaliteli baskısı ile dikkatleri üzerine çekti. Elif, güçlü teknik bilgisini, en son teknoloji üretim teknikleri ve teknolojileri ile müşteri talebine göre geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetlerini Scanpack ziyaretçilerine tanıttı. Scanpack fuarına katılımı ile Elif, İskandinav ülkelerindeki üreticilerin ambalaj çözümlerine olan ilgisini ve beğenisini kazanarak bir kez daha esnek ambalaj çözümlerinde küresel tedarikçi olarak yerel hizmet kalitesini gösterdi. Bu çerçevede, Elif, uluslararası operasyonlarını, müşterilerine yerelleştirilmiş küresel hizmet ve dünya çapında tedarik esnekliği sunacak biçimde stratejik olarak yapılandırıyor.

İskandinavya’nın en büyük ambalaj fuarı olan Scanpack, 23-16 Ekim tarihlerinde Göteborg’da İsveç Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. 26 farklı ülkeden 500'den fazla katılımcı bu yıl yaklaşık 15.000 Scanpack ziyaretçisine yeni ambalaj çözümleri tanıttı.

Elif; yiyecek ve içeçek, kişisel bakım, ev bakımı, endüstriyel ve perakende sektöründeki profesyonellerin yüksek kaliteli ürün ve hizmet ile yenilikçi ambalaj çözümleri ve teknolojilerine olan ihtiyaçlarını karşılamak için ambalaj sektöründeki  tüm önemli yerel ve uluslararası fuarlara katılmaya devam etmeyi planlıyor.