Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2017

Elif, Interpack 2017'de yeni teknolojilerini sundu!

Elif'e ait ambalajlar her gün milyonlarca insana ulaşıyor ve daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaratıyor.

Yaşamın her alanında İnsanlar için varız.

İşimiz "Yaşam İçin Ambalaj".

"Yaşam için ambalaj" sloganı etrafında şekillenmiş bir felsefeye sahip olan Elif, World Star ödülünün sahibi olan yeni baskı çözümü ElifHybr'i tanıttı. ElifHybr, en son tüketici trendleri ve FMCG sektörünün talepleri doğrultusunda üretilmiş yenilikçi, yüksek performanslı ve ekolojik açıdan verimli bir çözümdür.

Elif'in yeni baskı teknolojisi olan ElifHybr, farklı baskı teknolojilerini bir araya getirmekte ve elektron ışını kürleme sistemini kullanmak sureti ile en üst seviyedeki kaliteyi, uygun bir maliyette ve çevreyle dost bir üretim sistemi içerisinde elde edebilmektedir. Pazara giriş oranını ortalama %50 ila %70 arasında hızlandırmak sureti ile ElifHybr, yeni ürünlerin, promosyonların ve kampanyaların pazara hızlıca sürülebilmesi sayesinde rekabet alanında avantaj kazanmak isteyen hızlı tüketim malları sektöründeki marka sahiplerine muazzam faydalar sunmaktadır.

ElifHolo baskı teknolojisi ise, hem yüksek görsel efektler sunmak hem de taklitlerin önüne geçebilmek adına özgün ambalaj çözümleri için üç boyutlu ve holografik baskıları mümkün kılmaktadır. ElifHolo, görsel efektler kullanmak ve marka münhasırlığı yaratmak sureti ile pazarlamacıların beklentilerini karşılamaktadır. ElifHolo en tipik ambalaj malzemeleri üzerinde bile uygulanabilmekte ve piyasadaki mevcut hologram uygulamalarına kıyasla, gözle görülebilir bir maliyet düşüşü de sağlamaktadır. Bu teknoloji aynı zamanda soğuk folyo baskı efekti ve UV uygulaması da sağlamaktadır.

Elif aynı zamanda holografik baskı ve soğuk folyo ve muhtelif hazır paket, taşıma kolaylığı ve açılıp tekrar kapatılabilme gibi özelliklere sahip evcil hayvan mamaları için hazırladığı ambalaj çözümlerini de tanıttı. Elif, dik durabilen torbalar, dört tarafı mühürlü (stabilo) ve düz tabanlı torbaları, özellikle evcil hayvan mama sektörünün kullanımına sunmaktadır.

Bu sene Interpack, rekor sayılabilecek bir uluslararası katılıma sahne olmuş ve 170.500 ziyaretçi sayısına ulaşmıştır. Ziyaretçiler, fuar süresince, Elif'in standında ElifHybr hibrid baskı teknolojisini, ElifHolo holografik baskı teknoloji çözümünü ve ElifFine kağıt benzeri materyal/kaplama ile daha bir çok verimliliği artıran yüksek performanslı ve sürdürülebilir çözümleri birinci elden görme fırsatı elde etti.