Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2011

Elif’in Sürdürülebilir ve Kullanışlı Ambalajları Ödüllendirildi

Ödüllü ambalajlar Elif tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Selpak Tuvalet Kağıdı – Doğada Çözünür Polietilen Ambalaj, çok düşük çevresel etkileri ile Türkiye temizlik kağıdı sektöründe ilk ve tektir. Ayrıca, Havlu Kolay Açılır-Kapanır ve Saklama Etiketli Ambalaj, Türkiye temizlik kağıdı sektöründe ilk ve tek örnek olup, ambalaj perforajlı yerinden kolayca açılıp, etiketle kapatılarak tekrar kullanılabilmekte ve hijyenik olarak saklanabilmektedir.

Elif Araştırma ve Geliştirme Ekibi, müşterileri ile birlikte, müşterilerinin var olan ürünlerini geliştirmeleri ve ticari faaliyetlerine değer kazandıracak yeni ürünler üretmeleri için çalışmaktadır. Deneyimli Elif Ekibi tarafından sunulan bu araştırma ve geliştirme olanakları, yeni bir ürünü piyasaya sürmeyi planlayan veya mevcut bir ürünü için yeni bir ambalaj geliştirmeyi isteyen Elif müşterilerini destekler. Elif Araştırma ve Geliştirme ekibi, müşterilerinin ürünlerinin satış performansını artıracak ve onları bir adım öne çıkaracak ambalaj çözümleri sunmayı hedefler.

Müşterilerinin ambalaj ihtiyaçlarına yönelik çözümler ve gelişmiş ürünler sunabilmek için, bu yeni çözümlerin kendi çözüm portföyünde benimsenip geliştirilmesi konusunda lider olmak isteyen Elif, sürekli yeni malzeme, teknik ve teknoloji arayışı içerisindedir. Bu yenilikçi yaklaşımı, uzman ekibi ve en yeni teknolojilere sahip ekipmanları ile Elif, müşterileri için en iyi çözümü sunmayı hedefler.

Elif, çevreye ve topluma karşı sorumluluğunun bilincindedir ve tüm faaliyetlerinde üretken ve tasarruflu yöntemleri ve teknolojileri kullanmaktadır. Elif için, sürdürülebilir kalkınma, uzun dönemli ekonomik başarıyla çevrenin korunmasının ve sosyal sorumluluğun bir bileşimini ifade etmektedir. Ambalajın temel görevi, ürünü korumak olduğu kadar, bilgilendirme ve işlevsel amaçlar için performansa yönelik hizmet de vermesidir. Ambalajın sürdürülebilirliği, bu üç ambalaj fonksiyonunun üçüne de bağlıdır.