Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2012

Elif’in baskıdaki mükemmelliği ödüllendirildi

Elif’in Flekso baskı teknolojisindeki teknik ve grafik tasarım yetkinliği, Türkiye Ulusal Ambalaj Tasarım Yarışması olan ‘Ambalaj Ay Yıldızları 2012’de, canlı, parlak ve kuvvetli renklerin film üzerine eşsiz aktarımı için yapılan özel baskı öncesi hazırlıkları ve yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi için ödüllendirildi.

Elif, başarılı ambalajın, ürünün sadece içeriğini değil, aynı zamanda marka deneyimi ile bağlı olarak markanın göze çarpması ve tüketiciler ile bir bağ kurmasını sağlayan görsel ve fiziksel özellikleri farklılaştırma kabiliyetinde yakaladığı başarıyı da korumak zorunda olduğuna inanmaktadır. Iglo Gurme Karides ambalajı ve Iglo markasının özünü temsil eden ‘doğal, katkısız ve taptaze’ ürün algısını destekleyen ambalaj görselleri, ürün kalitesini öne çıkarması, rafta rakiplerinden farklılaştırması ve tüketicileri satınalmaya yöneltmesi açısından yüksek önem taşımaktadır.

Elif,  teknoloji ve teknikteki en güncel yenilikleri yakından takip ederek ve bu yeniliklere hızla ayak uydurarak, yeni çözümler geliştirebilmesi ve son teknoloji ürünü makineler sayesinde, engin deneyimiyle Flekso baskı teknolojisinde saygınlık kazanmıştır. Elif, müşterilerine özel geliştirdiği çözümlerle ve ‘her zaman’ daha iyi hizmet kalitesi yaklaşımıyla   360˚ Somut Mükemmellik sunmayı amaçlamaktadır.