Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

HAberler

Haberlere Geri Dön Şubat 2014

Elif’in A Sınıf sürdürülebilirlik başarısı İpek Kağıt tarafından onaylandı

Önemli yatırımları ile öne çıkan bir isim yapan Elif, başarılı faaliyetleri için ödüllendirilmeye devam ediyor. İpek Kağıt'ın birinci sınıf tedarikçileri, kalite sistemleri, toleranslara uyumu, acil siparişlere karşı duyarlılığı, düzeltici faaliyetleri zamanında uygulamaları, her sevkiyatta kalite denetim raporu sunmaları ile müşterilerine şaşırtıcı deneyimler sunma kabiliyetine sahip olma özelliklerine göre seçilmektedir.

Elif, müşterilerine amaçlarını ifade etme konusunda yardımcı olarak, onlara, bugün bulundukları noktadan, yarın ve daha sonra olmak istedikleri noktaya gelebilmeleri icin yol gösterecek bir güzergah çizerek, üstün kalitede ve değerde ürün ve hizmetler sunmaktadır. Elif, güçlü iş ortaklarının, işteki mükemmelliğin geliştirilmesinde belirleyici rol oynadığına inanmaktadır. Bu nedenle, Elif'in müşterileri ile olan yakın stratejik ortaklığı yenilikçilik, sürdürülebilirlik ve işletme mükemmelliği açısından değer yaratmak için kilit unsurdur.

Elif'in ana farklılaştırıcı özelliği onun yorulmaksızın müşteri memnuniyeti için çalışma yaklaşımıdır. Bu başarı, Elif'in hem yönetim anlayışı hem de müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde geliştirilen çözümleri ile onaylanmaktadır. Elif, kaliteli hizmetleri ile her zaman daha ileriyi hedeflemekte, gelişimine devam etmekte ve daha iyi olmak için her türlü gayreti göstermektedir.

İpek Kağıt Hakkında:

İpek Kağıt, Selpak, Solo, Silen gibi piyasadaki en popüler kağıt mendil markaları ile Türkiye’nin kağıt mendil sektöründe lider durumdadır. İpek Kağıt ağırlıklı olarak tuvalet kağıdı, peçete, kağıt mendil, mutfak havlusu ve yüz havlusu ile kişisel ve ticari amaçlı kullanım için havlular üretmektedir. Tamamen Ezcacıbaşı Şirketler Grubuna ait olan İpek Kağıt,Türkiye’deki liderliğini korurken, global kağıt mendil pazarlarında da hızlı bir şekilde büyümek için sahip olduğu güçlü markaları, değerli insan kaynaklarını ve ileri teknolojisini geliştirmeyi hedeflemektedir.