Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Nisan 2015

Elif’in 3D holografik baskı teknolojisi Pack-Ist 2015’de inovasyon rüzgarı estirdi!

2-5 Nisan 2015 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen fuarda ziyaretçilerin ve katılımcıların ilgi odağı olan Elif, gıda & içecek, kişisel bakım ve perakende sektörlerinden birçok ziyaretçiyi ağırlarken, son teknoloji ambalaj çözümlerini ve en son üretim yöntemlerini müşterileriyle buluşturdu.

Fleksibıl ambalaj sektörünün lider kuruluşu Elif, ürünlerini farklılaştırmak isteyen marka sahiplerine 3D holografik baskı teknolojisini tanıttı. İlk kez PACK-IST 2015’te müşterilere sunulan ve özellikle Hızlı Tüketim (FMCG) sektörünün ilgisini çeken bu ayrıcalıklı teknoloji ve ambalaj konsepti, gıdadan kişisel bakıma, temizlik malzemelerinden evcil hayvan bakımına kadar tüm sektörden müşterilerin ilgi odağı oldu.

Elif’in yeni ambalaj çözümü, gerek ambalajın grafik tasarımını güçlendiren görsel efektleriyle, gerek ise tüketicilerin duyularını harekete geçiren üç boyutlu canlı görselliğiyle, müşterilerine seçkin bir marka algısı yaratmaya yardımcı olurken, bir yandan da holografik baskı ile sahteciliğe karşı marka doğrulama olanağı sunuyor. Elif’in yeni teknolojisi, mevcut holografik ve üç boyutlu baskı sistemlerine oranla, ortaya çıkan ürünlerde maliyeti oldukça düşürürken aynı zamanda soğuk folyo baskı efekti ve UV uygulama imkânını da beraberinde getiriyor. Geleneksel yüksek maliyetli holografik ve üç boyutlu baskıların aksine, metal altyapı gerektirmeyerek, ambalajın geri dönüşümüne de olanak sağlıyor.

Kaliteli ürün ve hizmetleriyle, yenilikçi ambalaj çözümleri sunarak, dünya genelindeki müşterilerinin iş başarısına katkıda bulunan ve beklentilerin daima bir adım ötesinde olma misyonuyla  ‘Yaşam için Ambalaj’ üreten Elif, yeni iş ortaklıkları geliştirebilmek ve mevcut iş ortaklıklarını daimi kılmak ve pekiştirmek için fleksibıl ambalaj sektöründeki önemli fuarlarda aktif rol almaya devam edecek.