Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2014

Elif Eurasia Packaging 2014’te "Hayat için Ambalaj"ını sunuyor.

Fuar sırasında Elif, Kuzey Afrika'daki yeni esnek paketleme tesisini duyurdu; aynı zamanda Elif, ambalaj sektöründe ambalajı hayatın ortasına koyan eşsiz yaklaşımı "Hayat için Ambalaj”ı da sundu.

Ambalajlarımız tüm dünyada her gün milyonlarca insana ulaşıyor,

daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşam oluşturmaya yardımcı olmak için.

Biz insanlar için hayatın her alanında varız.

Bizim işimiz Hayat için Ambalaj.

Kurulduğu ilk günden itibaren Elif hep ambalaj malzemesinin ana amacının bilinci ile hareket etmektedir: insanlara yaşamın her alanında hizmet vermek. Arkadaşlarınızla eğlenirken, bebeğinizin bakımını yaparken, çocuğunuzla vakit geçirirken; biraz özgür kalmak için şehir dışındayken, ambalaj çözümlerimiz her zaman orada; sizin mutluluğunuz ve sağlığınız için, her gün dünyanın her yerinde. Biz dünya için, dostluk için, sevgi ve duygular için ambalaj üretiyoruz. Biz hayat için ambalaj üretiyoruz.

Fuarda Elif, sizin ve sizin tüketicilerinizin eğilimlerine ve taleplerine hitap eden en son ambalajla yeniliklerini sergiledi; tasarrufu ön plana çıkaran yüksek performanslı ve ekonomik çözümlerini paylaştı; yeni patentli çevre dostu ambalaj çözümünü sundu ve esnek ambalajda yüksek kaliteli baskı arayan müşterilere çözüm sunan uzmanlığını ve yenilikçi yaklaşımını vurguladı.