Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Şubat 2013

Elif’e ‘İnsana Saygı’ ödülü

Türkiye’nin en büyük işe alım portalı Kariyer.net tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 13 Şubat 2013 Çarşamba günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen ödül töreninde İnsana Saygı Ödülü’nü alan Elif, İnsan Kaynakları alanında, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden birini almış olmaktan gurur duyuyor.

İş başvurularına en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların değerlendirildiği ‘İnsana Saygı’ ödülüne layık görülen Elif, çalışanlarına olduğu kadar aday değerlendirme süreçlerinde potansiyel çalışanlarına da gösterdiği özeni, hem kalitenin bir göstergesi hem de insana verdiği değerin bir ifadesi olarak görüyor. Seçim sürecinde fırsat eşitliği ilkesini benimseyen Elif, başvurularına yönelik uyguladığı hızlı geri dönüş politikası ile adayların tercihi olmaya devam ediyor.

Sektördeki yatırımları ve uluslararası başarıları ile adından sıkça söz ettiren Elif, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra, insana verdiği değerle de sektöründe bir adım önde olduğunu ortaya koydu. 2012’de Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzalamış olan Elif, bu sözleşmeye uyum göstermekte ve sözleşmenin öngördüğü çalışma ilkelerini, tüm kurumsal operasyonlarında olduğu gibi İnsan Kaynakları süreçlerinde de devam ettirerek, sürdürülebilir mükemmellik hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.