Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Temmuz 2013

Elif, devler listesinde 28 basamak yükseldi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından 45 yıldır yapılan, her yıl büyük merakla beklenen, Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı araştırma "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2012" raporunda Elif, 28 basamak birden yükselerek 320. sıradaki yerini aldı. İSO 500 raporunda firmalar, üretim, satış hasılatı, katma değer, öz kaynak, aktif toplamı, dönem kârı veya zararı, ihracat ve istihdam başlıkları altında inceleniyor.

Elif, ‘Fleksibl (esnek) ambalaj endüstrisinde dünya çapında bir lider olma’ amacıyla yürüttüğü büyüme stratejisi çerçevesinde, çalışmalarına sağlam adımlarla ve süreklilik içinde devam ediyor. Sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda daha verimli, daha yaratıcı, daha yenilikçi çözümler geliştirmesinin ve bu çerçevede yeni yatırımlarını stratejik olarak yapılandırmasının sonucu olarak devler listesinde 28 basamak yükselen Elif, 2012 yılında Türk ambalaj sektörünün haklı gururu oldu.

Elif, sağladığı üstün kalite, ürün ve hizmetlerle hizmet ettiği müşterilerin ve milletlerin hedeflerini gerçekleştirmesinde ve bugün bulundukları noktadan yarın ulaşmak istedikleri noktaya bir yol çizmelerinde yardımcı olarak dünya çapında bilinen uluslararası bir marka olmayı hedefliyor. Bu yolda ilerleyen Elif, faaliyetlerini ve hizmetlerini, bulunduğu coğrafyalardaki müşterilerinin kültürel değerlerini ve ilkelerini benimseyerek, her hareket ve kararda onların varlıklarına kendi varlıkları gibi davranarak, uzun vadeli kalkınma düşüncesi ile gerçekleştirmektedir.

Elif, sürdürülebilirlik yönetimi ile sosyal, çevresel ve ekonomik alanlardaki performansını optimum seviyede tutarken, sosyal so­rumluluk yaklaşımı ile sektöründe fark yaratmayı amaçlıyor. Elif, sürdürülebilir büyümesini devam ettirmek amacıyla, verimlilik ve iyileştirme alanlarındaki yatırımlarına devam edecek.