Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2017

Elif BRC/IoP akreditasyonundan 7 sene üst üste A aldı!

Fleksibl ambalaj sektöründe küresel ölçekli ve dünya çapında örnek bir üretici olan Elif, 2011 yılından bu yana, Tüketici Ürünleri, Ambalaj & Ambalaj Malzemeleri, Saklama & Dağıtım konularını kapsayan ve  ürün güvenliği standartlarının maiyetini oluşturarak tedarik zincirinin sertifikasyonunu sağlayan ‘BRC Standardı’ denetimlerinden tam not alarak üst üste 7. kez A sınıf sertifika almaya hak kazandı.

Elif’in hizmet verdiği sektörlerde %25’in üzerindeki payı ile ön plana çıkan yiyecek içecek kategorisini kişisel bakım, hijyen ve ev bakım kategorileri takip ediyor. Uzun yıllardır sahip olduğu çok sayıda sistem ve kalite standardı ile dünya çapında kabul görmüş pek çok sertifika ve ödülün de sahibi olan Elif, bu yetkinlikleri ile uluslararası lider markalara hizmet veriyor. Bu başarının arkasında yatan yüksek kaliteye sahip yenilikçi ürünleri, benzersiz hizmet anlayışı, dünya çapında örnek üretim tesisleri, iş ortakları ve çalışanları ile Elif fleksibl ambalaj çözümlerindeki öncü duruşunu güçlendirerek sürdürüyor.

Bağımsız ve yetkili organizasyonlar tarafından verilen BRC/IoP sertifikasyonu, SGS (Société Générale de Surveillance) tarafından iki gün süren denetimin sonunda Ellif'e tutarlı ve sürekli kalite ve güvenlik politikalarının bir kanıtı olarak verildi. Denetim, gözetim, verifikasyon, test ve belgelendirme alanlarında kalitesi ve dürüstlüğü ile dünya çapında saygınlık kazanmış SGS tarafından gerçekleştirilen denetim sonunda, Elif A sınıfı seviyesi ile üstün başarı kazandı.

Değer yaratmak için, liderlik ruhu içinde, düşünce ve kültür zenginliğinin kaynağı çeşitlilik, vazgeçilmez değeri dürüstlük ve sorumluluklarının net bilinci ile “Yaşam için Ambalaj” üretmek için durmaksızın çalışan Elif, bu değerler doğrultusunda başarılarını artırarak sürdürürken yeni projelerle marka algısını sorumlu, dürüst, çeşitlilikten güç alan ve değer yaratan bir lider olarak güçlendirmeyi hedefliyor. Elif yarattığı bu sinerji ve dinamizm ile gelecekte de “Yaşam için Ambalaj” ideolojisi çerçevesinde toplum ve çevre için daima ‘en iyi’yi hedeflemeye devam edecek.