Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Temmuz 2016

Elif barınak hayvanlarını kucaklamaya devam ediyor!

Kuruluşundan bu yana, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden ve ‘Yaşam için Ambalaj’ üreten Elif, sürdürülebilir bir gelecek için her yıl desteklediği gelenekselleşen sosyal sorumluluk projelerini büyüterek devam ettiriyor. Yardıma ve korunmaya muhtaç sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanmasını, ‘Kurumsal Vatandaşlık’ sorumluluğunun bir parçası olarak gören Elif, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Yedikule Hayvan Barınağına köpek maması desteğinde bulunarak, ambalajlarını ürettiği 1 ton mamayı barınak hayvanlarına bağışladı.

Gönüllülük esasına göre hizmet veren Yedikule Hayvan Barınağı binlerce kedi ve köpeği barındırıyor. Barınakta sevgi ile bakılan köpek ve kedilerin tüm sağlık ve beslenme ihtiyaçları da yine barınakta gönüllülerin desteği ile karşılanıyor. Sahiplendirme veya hamilik sistemi ile titiz bir şekilde bir köpeği veya kediyi evlat edinme şansı sağlayan Yedikule Hayvan Barınağı, aynı zamanda düzenlediği öğrenci ziyaretleri ile hayvan sevgisini gelecek nesillere aşılamayı da hedefliyor.

Elif,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, toplumsal gelişime katkıda bulunan proje ve kurumları desteklemeye, bunların yaygınlaştırılmasında aktif rol almaya ve ‘Yaşam için Ambalaj’ üretmeye devam edecek.